Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita andreea2001's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.09.2011
    Postari in forum
    1

Ofer Motilium 1mg/ml suspensie pentru bebelusi

Am procurat de la Viena acest medicament pentru ca la noi in tara nu se gaseste sub forma de suspensie.Bebelusul meu a avut reflux gastro esofagian care din fericire s-a rezolvat cu Debridat. Pentru mamicile care se confrunta cu aceasta problema la bebelusii lor, si medicul le recomanda acest medicament vi-l ofer cu placere. Eu am achizitionat doua falcoane.Medicamentul este in ambalaj original pt garantia calitatii.sper ca pot fi de ajutor.
    Modificata de andreea2001; 14.09.2011 la 10:41:27.

Floricica Nou Venita aflorea's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.09.2011
    Postari in forum
    1
    Avem o fetita de 1 an si 5 luni cu reflux gatro esofagian. Ne intereseaza suspensia de Motilium. Cat costa si cum putem lua legatura?
    Multumim.

esp
    esp este offline.
    Floricica Nou Venita esp's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.05.2012
    Postari in forum
    2

Am procurat acest medicament din Italia. Stef a avut reflux gastro esofagian, s-a vindecat cu Motilium si Debridat. Rezultatele pozitive alte tratamentului s-au vazut in cateva zile. Mai am 3 flacoane.

Floricica Nou Venita hatch's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2012
    Postari in forum
    1

motilium

Citat Postat de esp Vezi mesajul

Am procurat acest medicament din Italia. Stef a avut reflux gastro esofagian, s-a vindecat cu Motilium si Debridat. Rezultatele pozitive alte tratamentului s-au vazut in cateva zile. Mai am 3 flacoane.

Buna seara,
    Am un baietel de 4 luni cu reflux gastro esofagian ,ma intereseaza foarte mult motilium,cum putem lua legatura?
    Multumesc.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari