Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata gabriella07's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.08.2011
    Postari in forum
    2.006

Liver Code Oil

Buna seara!As vrea sa stiu daca exista vreo mamica ca a folosit ulei de cod la bebeii?noua n-i la recomandat pediatra,as vrea sa stiu cele care l-a folosit,sau au auzit de el daca este bun,daca au existat reactii adverse la bebelusi,.Va multumesc astept raspunsurile voastre.

Floricica Novice simonacio's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.08.2011
    Postari in forum
    564
    buna! noua homeopata ne-a recomandat asa ceva in loc de vitamina d. acum eu ii dau si vitamina d si ulei din ficat de cod, dar nu 5 ml ci mai putin. as putea sa-ti fac o recomandare in sensul ca mai bine iei unul simplu fata gust de ceva ca cel pe care-l am eu are un miros puternic de lamaie si mie nu prea imi place, da aceeasi aroma in orice il pui. fiind homeopat nu prea are cum sa provoace alergii si nici limita de varsta nu are. daca ti l-a recomandat si pediatra, eu zic sa incerci ca rau nu are ce sa-i faca. multa sanatate!

Floricica Novice erendis's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.12.2010
    Postari in forum
    479
    unde se gaseste de cumparat uleiul de ficat de cod?

Membru inregistrat la
    24.08.2011
    Postari in forum
    2.006
    Citat Postat de simonacio Vezi mesajul
    buna! noua homeopata ne-a recomandat asa ceva in loc de vitamina d. acum eu ii dau si vitamina d si ulei din ficat de cod, dar nu 5 ml ci mai putin. as putea sa-ti fac o recomandare in sensul ca mai bine iei unul simplu fata gust de ceva ca cel pe care-l am eu are un miros puternic de lamaie si mie nu prea imi place, da aceeasi aroma in orice il pui. fiind homeopat nu prea are cum sa provoace alergii si nici limita de varsta nu are. daca ti l-a recomandat si pediatra, eu zic sa incerci ca rau nu are ce sa-i faca. multa sanatate!
    multumesc pentru raspuns,noua ne-a zis 5 pic/2x pe zi,nu 5 ml,fetitei mele i l-a dat pentru ca nu doarme bine noaptea si ii agitata,ea zice ca ajuta,ca are multe benefici,doar ca are un pret cam piperat :)

Membru inregistrat la
    24.08.2011
    Postari in forum
    2.006
    Citat Postat de erendis Vezi mesajul
    unde se gaseste de cumparat uleiul de ficat de cod?
    eu am gasit la farmacie la 110 ron,dar poti comanda si de pe internet

Floricica Novice simonacio's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.08.2011
    Postari in forum
    564
    nu stiu unde l-ai gasit tu la 110 lei dar eu parca n-am dat atat de mult pe el, eu am luat de la Lisy. poti sa iei de la orice alta marca ca tot asa e. intr-adevar are multe beneficii printre care si dezvoltarea creierului. pentru calmarea somnului, de ce nu te duci la un homeopat?

Membru inregistrat la
    24.08.2011
    Postari in forum
    2.006
    Citat Postat de simonacio Vezi mesajul
    nu stiu unde l-ai gasit tu la 110 lei dar eu parca n-am dat atat de mult pe el, eu am luat de la Lisy. poti sa iei de la orice alta marca ca tot asa e. intr-adevar are multe beneficii printre care si dezvoltarea creierului. pentru calmarea somnului, de ce nu te duci la un homeopat?
    M-as duce la homeopat,dar nu este asa ceva aici,pediatra zice ca o ajuta sa se linisteasca noaptea,poate va domri bine,acum am sa incerc,sa vedem,mersi de sfat :)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari