Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664

Lass baby

Am vazut ca exista pe piata un siropel pentru copii si bebelusi care ajuta la constipatie si pe prospect scrie ca se poate da si sugarilor si ca este un laxativ 100% natural.

Eu am avut mari probleme cu Edi cu constipatia inca de la nastere, facea la 2-3 chiar 4 zile greu de tot, insa nu mi-a recomandat nimeni sa ii dau Lass baby. Mi s-a recomandat lactoza de la humana, ceaiul baby calm si cam atat...

Voi ati folosit Lass baby pentru bebelusii vostri? Am o prietena cu un bebe mic de 4 luni cu aceeasi problema ca si Edi si vroiam sa aflu si parerea voastra vis-a-vis de acest laxativ pentru bebelusi.

Floricica Senior pnik13's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2008
    Postari in forum
    3.991
    gabi, eu i-am dat lui andrei lass baby de pe la 5 luni, si mi s-a parut bun. a scapat de constipatie pentru o perioada buna de timp. si mie mi l-a recomandat o fosta colega de facultate, care ii daduse fetitei, si numai dupa o administrare a zis ca micuta a iesit afara.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari