Ultimele discutii din forum
    mother
    Guest
    sigur de la el a luat raceala... ai grija! nu o ma tine langa persoane bolnave sau in aglomeratie...

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    Citat Postat de ghiocelul_rosu Vezi mesajul
    Bebita mea a facut rosu un gat si doctorita mi-a dat un sirop sa ii dau odata la 12 ore ca sa ii treaca. dar o vecina mia spus ca laptele din sanii mei e prea rece pentru bebe si de aia a facut rosu in gat! A-ti trecut si voi prin asa ceva ????? Cum ati pastrat laptele din sani la temperatura potrivita???? Un sfat va rog!!!
    Cred ca vecina ta e dusa cu pluta, cu tot respectul! :))))))) Cand ti se spune ca alimentatia la san este cea mai buna pentru copil, printre argumente se numara si faptul ca are temperatura ideala... Cum sa fie rece???????????? Sincer, nu am auzit in viata mea stupiditate mai adanca =))))

Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Aoleo...D fereste...fetele au raspuns cat se poate de bine. Cat despre dubiul ca e proasta vecina..pai este...ii dam atestat chiar!
    Laptele matern are temperatura potrivita pt bb....rosu in gat e ceva luat pe cale virala, nicidecum de la alaptat...sanatate bebitei...si da eject vecinei.

Floricica Debutanta yuxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Citat Postat de snowdance22 Vezi mesajul
    Cred ca vecina ta e dusa cu pluta, cu tot respectul! :))))))) Cand ti se spune ca alimentatia la san este cea mai buna pentru copil, printre argumente se numara si faptul ca are temperatura ideala... Cum sa fie rece???????????? Sincer, nu am auzit in viata mea stupiditate mai adanca =))))
    Stai asa, ca era pe alt topic o mamica careia ii spusese una ca copiii racesc usor ca au oasele subtiri. Deci se poate.

Floricica Cu Vechime adryaana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.10.2009
    Postari in forum
    7.717
    eu nu pot sa cred ca vecina a vb serios.. cred ca a vrut sa te induca in eroare..
    cum au zis si fetele.. de acum ianinte sa nu mai iei in seama nimic din ce spune...
    asemenea persoane nu merita atentia...

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    Citat Postat de yuxi Vezi mesajul
    Stai asa, ca era pe alt topic o mamica careia ii spusese una ca copiii racesc usor ca au oasele subtiri. Deci se poate.
    cred ca ar trebui inventata o sectiune de perle!!! nu pot sa cred!!!! =))))))))))

Floricica Veterana puiuraluca's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2008
    Postari in forum
    12.584
    am intrat sa va citesc pentru ca mi s-a parut interesant titlul.eu sunt pro alaptat!cand colo,ce citesc?o *****enie!laptele rece la san???poate este ca la robinet:un san pentru lapte rece ,iar celalalt pentru lapte cald...poate asta a vrut sa zica vecina

princess
    Guest
    Lapte rece la sani? Cred ca nici in caz de hipotermie:)))

nicole13
    Guest
    "cred ca ar trebui inventata o sectiune de perle!!! nu pot sa cred!!!! =))))))))))"

a fost,a fost si-o astfel de sectiune!sa fi vazut acolo perle...

Floricica Cu Vechime cristeepas's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    Citat Postat de nicole13 Vezi mesajul
    "cred ca ar trebui inventata o sectiune de perle!!! nu pot sa cred!!!! =))))))))))"

a fost,a fost si-o astfel de sectiune!sa fi vazut acolo perle...
    of! of! mai! mai! :)).............

mischa2000
    Guest
    Citat Postat de cristeepas Vezi mesajul
    of! of! mai! mai! :)).............
    uite asa se trezeste nea gica ...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari