Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice gulina's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.07.2006
    Postari in forum
    404
    am un bebe de 1an si 8 luni, de ceva vreme am observat ca-i miroase gurita, de la ce ar putea fi? ma puteti ajuta?

Floricica Nou Venita zsigaraluca's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2008
    Postari in forum
    41
    vreau sa iti zic din proprie experienta noi am inceput sa il spalam pe tudor pe dinti de mic de la 8 -9 luni nu mai stiu exacat acum dinti din fata sau cariat , acum am raspuns la intrebarea ta sar putea ca si bebe tau sa aiba un inceput de carie ar fi bine sa consulti un medic de specialitate care isi va da cu parerea oricum nu are ce sa-i faca daca sau cariat deja va trebui sa te conformezi cu ideea ca se maninca si nu ai ce face nu o sa ii scoata nimeni pina ce nu vin ceilalti.NU ITI RAMINE DECIT SA IL SPELI IN GURA CU TIFON CU CEAI DE MUSETEL SI SA AI GRIJA SA NU SE INFECTEZE CEVA ADICA PUROI UITATE IN GURA ARATAI CUM SA FACA CASCA GURA TU APOI PUNEL PE EL BAFTA.

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    mai rar carii la un an si 8 luni..
    mirosul urat al guritei poate veni de la parazitoze intestinale..

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    de la afte
    a mea a facut acum in gurita mai multe afte si ii miroae gurita
    cu tratament i-a trecut in 3 zile

Floricica Cu Vechime belladonna's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2008
    Postari in forum
    6.413
    BUNA!gurita mai poate mirosi si daca are infectie in gat(amigdalite inflamate...)va zic din propria experienta....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari