Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior anissia's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2007
    Postari in forum
    3.659
    Fetelor,ati folosit cumva aceasta "pompitza" pt aspirarea mucozitatilor in varianta electrica,cu baterii??

Daca da,este la fel de eficienta ca si batistutza bebelushului? Eu nu ma mai inteleg cu Anisia la aspirat...cand o fac simt ca parca o maltratez,in asa hal tipa si se zbate!

Ma gandeam ca acea pompitza n-ar fi la fel de traumatizanta ca batistutza ce se monteaza la aspirator,in plus o pot folosi oricand,oriunde,la orice ora,are si vreo 12 melodii sa-i distragi atentia! Insa costa in jur de 2 mil si nu vrea sa cumpar fara sa stiu daca intr-adevar e la fel de eficienta..ca daca nu aspira,am dat banii degeaba!

Mercic!

Membru inregistrat la
    16.04.2007
    Postari in forum
    3.659

Floricica Avansata mamafloricica's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.01.2008
    Postari in forum
    2.206
    nu stiu, simona, nu am folosit.
    totusi, e destul de scumpa, nu stiu ce sa zic.
    si eu m-as gandi de doua ori inainte sa o cumpar...sa ne zici ce ai facut.

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    buna, eu nu am folosit pompita electrica dar iti pot spune ca e f buna pt ca am o prietena care are si a folosito si este foarte multumita! intr-adevar este buna dar efectul este acelasi cala batista bebelusului doar ca are ceva mai mult confort cred!

Membru inregistrat la
    16.04.2007
    Postari in forum
    3.659
    Daca ai putea sa-mi spui exact pe care anume o are prietena ta,ti-as fi f recunoscatoare! Pt ca m-am uitat pe cateva forumuri si mamicile nu-s f incantate....ziceau ca-i buna mai mult pt ascultat muzicadecat aspirat! As vrea sa stiu sigur despre care e vorba ca...nu vreau sa arunc banii degeaba!

Multumesc!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari