Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita babyorajel's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2008
    Postari in forum
    3
    BABY ORAJEL gel pentru calmarea durerilor de dinti ale bebelusilor

Baby Orajel

Sub forma de lichid (yum, cu gust de cirese) sau de gel (daaaaa, cu aroma de fructe de padure, ce-i va mai placea lui bebe!), in formula speciala pentru noapte Baby Orajel nu contine alcool, se aplica pe gingia dureroasa si isi face efectul imediat! Bebe nu are rabdare!

htt p://www.geocities.com/babyorajel_ro/

Floricica Nou Venita babyorajel's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2008
    Postari in forum
    3
    Sfaturi pentru mamici
    Cand copilasul tau da semne ca i-ar iesi dintii (pe la 6 luni ar trebui, deja, sa te astepti), nu e cazul sa te panichezi. Nici nu ai de ce, toti copiii trec prin asta. Tot ce trebuie sa faci este sa observi cu atentie simptomele bebelusului, sa i le raportezi medicului pediatru si apoi sa urmezi fidel instructiunile. Pe de alta parte, nu e de dorit nici sa pui pe seama primilor dinti alte simptome, mai alarmante. Ca regula generala, cand ai vreo suspiciune, e bine sa-i faci o vizita medicului pediatru, pentru ca orice mica problema de sanatate a bebelusului poate avea o evolutie imprevizibila. Mai bine sa pari o pisaloaga, decat sa neglijezi o eventuala afectiune a copilului tau! Asculta-ti instinctul matern si vei sti ce e de facut.

http://www.geocities.com/babyorajel_ro

Floricica Novice anamih's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.06.2009
    Postari in forum
    351
    Cum se poate comanda si unde gelul pt dintisori?

oanachampion
    Guest
    Am folosit asa ceva (sub forma de gel) pt gemenii mei, e fff bun. De fapt, dupa ce le-au iesit toti dintii, l-am folosit eu si sotul meu (nush din ce motiv, isi face efectul mai bine decat cel pt adulti)...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari