Urmareste-ne:
Get Adobe Flash player
Adreseaza o intrebare
Cauta

Menstruatie intrerupta din cauza anticonceptionalelor

mariana a intrebat pe 15.05.2017

Buna ziua, am o intrebare! Iau pastile anticonceptionale de 2 ani si jumatate, iar luna trecuta am avut menstruatie pe data de 10.04.2017, iar pana acum pe data de 14.05.2017 nu mi-a venit deloc. E posibil sa fiu gravida? Mentionez ca am facut un test si mi-a iesit negativ.

E posibil sa nu imi mai vina menstruatia din cauza pastilelor Cerazette?

0 raspunsuri

Adauga un raspuns

Completeaza formularul de mai jos pentru a adauga un raspuns la aceasta intrebare.

Daca ai deja cont, te poti autentifica si raspunde fara a mai fi nevoie sa completezi alte date. Login
Vezi intrebari din:
OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:


Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!

Trimite articolul catre prietenii tai

Poti baga cate mailuri vrei tu separate prin spatiu!

Trimite mesajul