Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta sansiju's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.01.2010
    Postari in forum
    970

Case de copii

Buna ziua, mamicilor, burticilor si aspirantelor la BB,
    Am si eu o intrebare pt voi: ati donat vreodata hainute la centre de plasament sau case de copii?
    As vrea sa donez hainute, incaltaminte si jucarii unor copii defavorizati pe care sa-i si vad...
    Am donat in trecut pe forumuri, si spre marea mea suparare le-am gasit pe toate mamicile pe lista neagra care circula pe net...
    Pentru ca as vrea sa vad personal copiii carora le dau, v-as ruga, daca stiti sau daca ati fost, sa-mi indicati un centru de copii din Bucuresti sau zona Bucurestiului (merge si judetul Arges), la care sa fie nevoie adevarata de bunuri.

Va multumesc frumos pentru atentie!
    sa aveti o zi frumoasa in continuare

Floricica Novice gulina's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.07.2006
    Postari in forum
    404
    salutare! noi avem niste fetite ale unor vecini de la tara saraci si lor le ducem! si noi am patit ca tine , din cauza asta am decis sa le dam noi cu mana noastra sau le trimitem prin vecini cu care ne intalnim in oras ! sunt doua superbe fetite !
    noi suntem din Pitesti si sunt si case de copii daca vrei sa le donezi!
    o zi fericita!

Membru inregistrat la
    21.01.2010
    Postari in forum
    970
    multumesc pentru raspuns!
    eu nu cunosc cazuri din astea izolate, la tara, tocmai de aceea voiam sa ma indrept spre centre de plasament, sau ceva
    in Pitesti e un singur centru, nu-i asa? daca ma insel, imi cer scuze

Floricica Nou Venita lucyka's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.10.2009
    Postari in forum
    12
    buna ziua,noi avem nevoie pt copilasul nostru si daca doriti veniti acasa la noi sa vedeti cum stam si sa ne cunoasteti.o zi buna multumesc astept un raspuns de la dvs.

Membru inregistrat la
    21.01.2010
    Postari in forum
    970
    Lucica, buna ziua. ti-am trimis mesaj

Floricica Nou Venita iustinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.06.2010
    Postari in forum
    24
    Fundatia Sfanta Macrina este o organizatie nonguvernamentala ce are drept scop statutar integrarea sociala a copiilor si tinerilor fara adapost si prevenirea si inlaturarea cauzelor care genereaza fenomenul copii si tineri ai strazii. Daca vrei sa faci donatii fie in obiecte, fie in bani, poti sa te adresezi fundatiei, cu sediul in Str. Ilarie Chendi nr. 14, sector 2, tel. 021.252.76.58

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.680
    La centrul de plasament Sf. Andrei din Bucuresti a fost un incendiu Incendiu la un centru de plasament din Bucuresti. Cred ca poti dona acolo hainutele. Sau de altfel la orice centru de plasament ...peste tot este nevoie.