Ultimele discutii din forum
    mada_lyna
    Guest

Dr Cocos Mihai Constanta

buna fetelor. ce stiti despre Dr, Cocos de la provita ? e ok? am inteles ca lucreaza si la Medgidia.

Floricica Senior roxy29's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    4.012
    acum 4 ani am facut din nefericire o intrerupere de sarcina...printr-o recomandare am fost la dumnealui. am fost extrem de multumita de cum s-a purtat inainte de consult, nu stiam exact daca este sarcina si stiind ca nu vreau un avort tot incerca sa ma linisteasca ca poate nu e totusi nevoie.
    iar dupa aceea, cand m-am trezit, am izbucnit in lacrimi si a venit langa mine...a incercat sa ma aline, imi tot spunea ca riscul era mare si sunt tanara si voi avea alt copil. pentru mine era exact ceea ce aveam nevoie in momentul acela... mereu tot repeta "uite domnule ca sunt si femei care vor copiii si sunt nevoite sa renunte. mai rar asa reactie dupa avort" spunea ca majoritatea sunt usurate...

mada_lyna
    Guest
    ms pt raspuns.ai avut ceva probleme dupa acea interventie?

Floricica Senior roxy29's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    4.012
    absolut nici una..totul a fost exact ca la carte. am avut sangerare imediat dupa, iar urmatoarea menstra dupa 40 de zile parca, exact cum imi spusese. chiar si medicul cu care am nascut mi-a zis ca nu se vede nimic ciudat la uter, era perfect refacut.

Floricica Nou Venita Catalina.C's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2012
    Postari in forum
    1

Nu e bine nu e chiar atat de ok si in cazul meu

Citat Postat de roxy29 Vezi mesajul
    absolut nici una..totul a fost exact ca la carte. am avut sangerare imediat dupa, iar urmatoarea menstra dupa 40 de zile parca, exact cum imi spusese. chiar si medicul cu care am nascut mi-a zis ca nu se vede nimic ciudat la uter, era perfect refacut.

buna ziua,sa va povestesc si eu experienta mea cu domnul dr Cocos
    am facut un avort la domnul doctor in urma cu o luna de atunci stau numai prin spitale ....:((totul ok dupa avort,asa ma asigurase si medicul sa iau medicamentatia si probleme nu vor fi. Dupa o saptamana a inceput calvarul , dureri de burta extraordinar de mari si sangerari,am crezut k inca e de la avort nu stia ce e exact asa ca l-am sunat a zis nu iti face griji ca totul e bine.Dupa dea de-a doua saptamana,am ajuns in Germania pentru ca acolo locuiesc.Dupa febra 40 am ajuns la spitalul de urgenta dn orasul meu unde sa observe ca inca putin si dadeam in septicemie din cauza ca doctorul a facut o treaba de matuiala.Aici m-au rechiuretat,m-au internat la terapie intensiva dupa 2 saptaman de la cea de-a doua interventie am fost la control s sa observe ca din cauza infectie facuta in urma chiuretajului din tara mi s-a lipit ovarul drept de urer:(( ASA CA TREBUIE SA MA OPEREZ .......ACEST DOCTOR PENTRU MINE A FOST O EXPERIENTA NEPLACUTA......daca nu stie urmarile unui chiuretaj sa nu il mai faca dupa parerea mea ....