Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita FB.DulapiorulMariei2016's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.08.2017
    Postari in forum
    2

Josamicina 500 mg

Bună mămici,

pentru ca în sarcină mi-a ieșit Ureaplasma prezentă și era un risc crescut de a pierde sarcina a trebuit să fac tot posibilul să cumpăr Josamicină fiind singura care mi-a ieșit în antibiogramă sensibilă. Inițial am încercat tot ce se putea lu ca "înlocuitor" de pe piața noastră... dar cum nimic nu a făcut ca această ureaplasmă să se negativizeze a trebuit să caut în afara țări... și am zis că dacă tot am găsit pe cineva care să scoată rețetă și să mi le cumpere să profit și să iau pentru 2-3 cure atât pentru mine cât si pentru soț pentru că doamna doctor mi-a explicat că ne putem reinfecta dacă mă tratez doar eu... În concluzie: le vând pentru că în afară de faptul că nu îmi mai trebuiesc pentru că la mine s-a rezolvat problema după prima cură știu cum este să simți că ești contra timp și nu ai de unde le lua pentru că în România nu se găsesc la absolut nici o farmacie! Am 3 cutii a câte 12 comprimate cutia și au termen de valabilitate până în: 06/2020 - 120 de lei cutia.

Tel: 0770376759
    Imagini atasate
    Modificata de .530; 20.09.2017 la 00:12:47.

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!