Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita lilyushkiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.12.2009
    Postari in forum
    7
    Buna ziua! Am si eu o problema.. :( Sunt insarcinata in 6 saptamani si nu am deloc pofta de mancare...mananac o masa sau 2 pe zi dar alea fortat de ideea ca stiu ca trebuie sa mananc desi nu am pofta..prin urmare deja am inceput sa slabesc..

Inainte sa fiu insarcinata luam peritol ( pentru pofta de mancare) si ma ingrasasem de la el dar de cand sunt a trebuit sa renunt (asa spune in prospect) si de cum m-am oprit nu mai am deloc pofta de mancare..

Ce pot sa fac??

Floricica Debutanta lery's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2009
    Postari in forum
    1.153
    spune asta ginecologului sau medicului de familie si-ti va da niste vitamine prenatale
    si eu in primele luni nu puteam manca nimik si-mi venea numai sa vars,apoi am luat vitamine prenatale si am inceput sa iau in greutate
    sanatate multa si sarcina usoara

Floricica Cu Vechime lolita si kevin's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2010
    Postari in forum
    5.488
    eu in primele doua luni am slabit doua kg, din acelasi motiv ca si tine, nu mancam mai nimic, si tot ce mancam vomitam ,dar cu timpul mi-a venit pofta de mancare.
    http://lilypie.com/Third_Birthday_code.php#

Kevin , iti multumesc ca existi !!!

ADY_ELA
    Guest
    Buna dragele mele,
    Eu sunt in 17 saptamani si cateva zile si tot nu am pofta de mancare.
    Iau Natalvit, dar degeaba.
    Mananc fortat cate ceva.

Banned Floricica Nou Venita mischa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.08.2007
    Postari in forum
    10.291
    eu am asteptat 40 de saptamani sa imi vina pofta de mancare ...

:)) halal incurajare la mine ...
    totusi dupa sedinte perfuzabile imi reveneam cateva zile si faceam ceva provizii in stomac ...

slava domnului am nascut o fetita de 3.300 ...
    banuiesc ca toate resursele si le-a luat din mine ... nu de alta dar am ramas insarcinata cu 51 kg si dupa ce am nascut am ramas cu 47 :((

Floricica Nou Venita scumpikaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.10.2008
    Postari in forum
    17
    poate nu ai pofta de mancare si din cauza stresului, acum ca sti k esti gravida probabil iti faci tot felul de probleme si ganduri :) incearca macar sa mananci mancaruri usoare