Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior violett24's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.08.2009
    Postari in forum
    3.320
    Cine poate sa ma ajute unde pot sa pun al doilea sticker?Mersi
    - Daruind, facem lumea mai buna!

Membru inregistrat la
    19.08.2009
    Postari in forum
    3.320
    Citat Postat de ioanarosemke Vezi mesajul
    Buna Roberta si eu sunt tot din Arad dar acum locuiesc in Germania,si eu sunt tot la prima sarcina doar ca eu mai am putin si nasc. Cand am ramas insarcinata nu aveam asigurare si am asteptat putin pana sa merg la doctor mai exact 7 saptamani,eu iti recomand sa mergi sa nu mai astepti. Cel mai bine sa mergi din timp... Iti doresc o sarcina usoara :)

Buna Ioanarosemke.............pot sa intreb in ce zona esti in Germania?

Membru inregistrat la
    19.08.2009
    Postari in forum
    3.320
    Citat Postat de BiguEma Vezi mesajul
    Buna fetelor! Revin cu vesti bune.. S-a dus greata si parca nu imi vine sa cred :)) ! pot manca cam orice...si nici mirosul nu mai este atat de ascutit.. Cat despre anestezia epidurala, Dicaa, nu stiu prea multe. Am inteles ca e dureroasa si ca iti este foarte rau de la ea... :-??

Asta este bine,greata este cea mai nasoala.
    Anestezia nu doare daca nu te misti si depinde mult ce anestezist ai

Floricica Nou Venita simona_2807's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.10.2015
    Postari in forum
    4
    Buna,sunt simona,voi fi o mamica de fetita undeva pe la sfarsitul lunii noiembrie,sunt din Craiova si de aia astept sa ascult din experientele voastre.Daca este cineva din craiova,sa ma contacteze.

Floricica Nou Venita BiancaAnais's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.04.2017
    Postari in forum
    2
    Bunaaaaa mamici si tatici daca exista printre noi. Cineva maisus intreba despre recoltare celule stem. Si noi ne am confruntat mult timp cuintrebarea „ce banca sa aleg” dar sunt fericita ca am ramas la babystem si varecomand si voua sa faceti la fel! Chiar sunt super super buni siprofesionalismul e la el acasa inca de la prima convorbire telefonica! Semnat,o mamica mandra de alegerea facuta!

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!