Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita JRmami's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.11.2016
    Postari in forum
    1

Bebeluși de toamna-iarna 2016

Buna mămici,

Nu am gasit un grup de viitoare mămici care au de curand un bb sau care il asteapta. Daca sunt pe forum mămici in aceasta situatie mi-ar placea sa ne adunam si sa discutam. Eu astept un baietel, sunt in saptamana 35.

Floricica Nou Venita ana05's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2012
    Postari in forum
    45
    Buna, eu dabea sunt in saptamana 8, la a doua sarcina. Am un baietel de 3 ani jumate. Deci, daca vrei sa discutam, sunt deschisa. Sa ai o nastere usoara!

Floricica Nou Venita Andreea.Mangalia's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.12.2016
    Postari in forum
    10
    Buna fetelor!!
    eu sunt in asteptare.. luna trecuta am pierdut o sarcina, luna aceasta am facut stimulare cu clostilbegyt si apoi injectie cu ovitrelle ..nu stiu daca s-au spart foliculul sau nu caci doctorul meu a plecat din localitate si nu am mai fost la monitorizare! de 2-3 zile prezint usoare dureri de ovare cand stangul cand dreptul..ma doare mijlocul de aseara si ma mananca sanul stang doar..cam rau :)) dar nu s-au intarit nu sunt durerosi..voi ce ziceti?
    ultim cm 17.11.2016
    clostilbegyt data 21 - 25.11.2016
    ovitrelle - 29.11.2016
    Ceva pareri... am atatea sperante dar imi e frica sa nu patesc ca in celelalte luni..sa imi induc simptome sau sa pierd o sarcina...

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!