Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita corina_kor's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.03.2016
    Postari in forum
    5

Nastere la Giulesti

Sunt graviduta si urmeaza sa nasc in luna august la maternitatea Giulesti. Este prima mea sarcina si am destule emotii. Mai sunt viitoare mamici care vor naste la Giulesti in acest an? cunoasteti conditiile din maternitate: comportamentul asistentelor/doctorilor, curatenia etc. Multumesc
    Modificata de corina_kor; 17.03.2016 la 15:30:24.

Floricica Nou Venita alinuta_bulinuta's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.02.2016
    Postari in forum
    4
    buna,si eu tot in august nasc dar in buzau,si eu am emotii,ti-a miscat bebele?

Membru inregistrat la
    14.03.2016
    Postari in forum
    5
    Buna,
    Da am inceput sa ii simt miscarile in ultima perioada. si sunte nerabdatoare sa aflu ce este pentru ca prima oara mi-a spus ca este fetita (dar avea cordonul intre picioare), apoi ca este baietel (la 2d). doctorul a zis ca data viitoare vedem cel mai sigur.

Floricica Nou Venita KRMEN_123's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2016
    Postari in forum
    1
    Buna,

Eu am 16 saptamani si caut un medic ok la maternitatea Giulesti pentru nastere, daca ma poti ajuta. Pana acum am mers la Medlife pentru toate controalele, dar medicul la care merg este doar la Medlife. Multumesc

Membru inregistrat la
    21.02.2016
    Postari in forum
    4
    buna seara viitoare mamica,eu ma duc luni la dr si poate imi spune si ce este,si mie mi-a miscat din data de 14,iar seara este f activ,o seara placuta

Membru inregistrat la
    21.02.2016
    Postari in forum
    4
    buna viitoare mamica,de ce nu incerci la Polizu,sunt dr buni,eu am facut tratament timp de 5 ani in buzau,si asta vara am fost la dr Lemnete si dupa 4 luni am ramas insarcinata

Membru inregistrat la
    14.03.2016
    Postari in forum
    5
    Citat Postat de KRMEN_123 Vezi mesajul
    Buna,

Eu am 16 saptamani si caut un medic ok la maternitatea Giulesti pentru nastere, daca ma poti ajuta. Pana acum am mers la Medlife pentru toate controalele, dar medicul la care merg este doar la Medlife. Multumesc

Eu am ales sa nasc cu dl dr. Traian Enache. Pana acum sunt foarte multumita. La el merg la toate controalele. Morfologiile trimestriale le fac la Medicover. sarcina usoara! si scuze ca am raspuns mai greu

Membru inregistrat la
    14.03.2016
    Postari in forum
    5
    Citat Postat de alinuta_bulinuta Vezi mesajul
    buna seara viitoare mamica,eu ma duc luni la dr si poate imi spune si ce este,si mie mi-a miscat din data de 14,iar seara este f activ,o seara placuta
    felicitari mamico! ai aflat ce este? eu sunt tare nerabdatoare. pe 30 ma duc la un nou control poate aflu atunci ce este ca sunt curioasa :)

Membru inregistrat la
    21.02.2016
    Postari in forum
    4
    buna,floricica,am fetita,pana acum e bine

Membru inregistrat la
    14.03.2016
    Postari in forum
    5
    Citat Postat de alinuta_bulinuta Vezi mesajul
    buna,floricica,am fetita,pana acum e bine
    felicitari alinuta_bulinuta. sa fie santoasa! :*

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!