Like Tree1Likes
  • 1 Post By rebelutza

Maternitate Braila

Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita anadgorg's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.05.2013
    Postari in forum
    3

Maternitate Braila

Buna fetelor, stie careva cateva informatii despre doctorita Banu, doresc sa merg la ea dar inainte vreau cateva informatii

Floricica Debutanta mary1313's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2012
    Postari in forum
    1.146
    Doamneeee,nu te duce la criminala asta!!!!!Cauta mai multe pareri pe net despre ea!!!Eu una o consider o nemernica,m-a nenorocit,am pierdut o sarcina la 5 luni pe mana ei,sub ochii ei in spital,am stat in spital 4 luni jum din 5,toate erau bune cica,si cati bani i-am dat!!!!Urasc Maternitatea din Braila,cu tot cu personalul ei,de la medicii incompetenti,pana la asistentele mizerabile!!!!!Mai cunoasc un caz al asa zisei DOAMNE BANU,o fata insarcinata la ea la control i s-a spus ca i s-a oprit sarcina din evolutie,si sa ii faca intrerupere de sarcina,fata nu a acceptat vrand sa consulte si un alt medic.A mers la Gl si acolo surpriza,sarcina era ok,acum are o fetita de toata frumusetea mare!!!Si multe cazuri pe care le-am vazut cu ochii mei in spital....Totusi e alegerea ta,eu imi sustin parerea de ce se intampla la Braila.Mult succes!!!
    Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Floricica Nou Venita rebelutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.05.2013
    Postari in forum
    23
    Si eu sunt de parere sa mai ceri informatii inainte sa te duci la ea,nu am auzit vb bune de ea asa ca..lasa de dorit.Mama mea a fost internata la maternitate ,alte probleme,nu sarcina si a fost la dr BANU,este o sugativa de bani si o incompetenta.Parerea mea este sa cauti alt medic mai ales dak iti doresti din suflet un bebe!
    mary1313 likes this.