Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta arin's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2007
    Postari in forum
    1.172
    Zglobulet, imi pare sincer rau de ceea ce am auzit despre bunica ta. Condoleante sincere, stiu ce inseamna sa pierzi pe cineva f drag dar de acum inainte nu trebuie sa-ti mai faci probleme pt ca cineva, inca un inger te vegheaza si are grija de tine si de familia ta.
    Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers

Moderator Floricica Avansata ana_micu83's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189
    Salutare tuturor!

Moderator Floricica Avansata ana_micu83's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189
    Pentru mamicile care cred in puterea lui Doamne Doamne:

Rugaciune pentru pruncul ce se afla in pantecele mamei

Doamne, cel care ai zis oamenilor :" Cresteti si va inmultiti si stapaniti pamantul" binecuvantand nasterea de prunci, arata mila ta si acestui copil ce se afla inca in pantecele mamei sale, si ajuta-l sa se nasca la vremea de Tine randuita.
    Da-i lui Doamne crestere fireasca, sanatate si putere.
    Parinte Ceresc, Care porti de grija pasarilor cerului si infrumusetezi crinii tarinii, poarta de grija si acestui copil care n-a vazut inca lumina soarelui. Nu ne parasi pe noi robii Tai si ocroteste cu harul Tau pe pruncul acesta al nostru si binecuvanteaza nasterea lui dupa multimea milostivirii Tale. Amin.

Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Condoleante!
    Mi-am adus si eu aminte de bunica mea....sunt zile cand ma gandesc ca tare ar fi mandra sa ma vada acum...cu bebe si la casa mea!

Continua sa nu uiti ce te-a invatat bunica ta..ce valori ti-a insuflat....si de acolo de sus, te vegheaza! Fa-o sa fie mandra de tine!

Multa putere iti urez sa treci peste durerea pierderii bunicii!
    Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers

Floricica Avansata alinanalbaru's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.07.2008
    Postari in forum
    1.220
    Sincere condoleante
    Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
    Lilypie - Personal pictureLilypie Breastfeeding tickers

Floricica Nou Venita anuta21's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2009
    Postari in forum
    34
    condoleante si de la mine pentru bunica lui zglobulet,si eu am acum probleme in familie,ia murit bunicul sotului meu,bunic dupa tata,maine are loc inmormantarea.
    ANUTA SI ALEXANDRA

Floricica Cu Vechime maria83's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2009
    Postari in forum
    8.368
    condoleante Zgloby,
    imi pare rau pentru bunica ta,stii cum e Dumnezeu i-a oamenii lui dragi langa el si ea o sa te vegheze mereu...[in regula]

Floricica Avansata clarisa2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.08.2008
    Postari in forum
    1.419
    condoleante sincere Zgloby!!!
    acum ma gandea si eu ca o iubesc atat de mult pe bunica mea si ca nu as putea rezista la o asemenea suferinta!!!
    dar ma bucur ca este cat de cat sanatoasa si ca se bucura de stranepoata ei!!!
    imi pare tare rau zgloby pentru suferinta ce o ai in suflet...dar de acolo de sus bunica ta cu siguranta va veghea asupra voastra!!!

Floricica Nou Venita anuta21's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2009
    Postari in forum
    34
    condoleante si de la mine, si eu am necazuri in familie,au murit ambii bunici ai sotului meu,primul duminica pe 15.02.08 iar al doilea pe 19.02.08 deci va dati cu seama cat este de greu pentru sotul meu.dar trebuie sa fim tari si sa trecem peste tot ce ne da Dumnezeu sa tragem.
    ANUTA SI ALEXANDRA

Floricica Avansata katalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.10.2007
    Postari in forum
    2.287
    sicere condoleante sa va dea cel de sus putere sa treceti peste aceasta grea incercare.

Floricica Avansata katalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.10.2007
    Postari in forum
    2.287
    condoleante ,este groanic ceea ce vi s-a intamplat ,multa putere va doresc sa puteti trece peste aceasta suferintza.

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!