Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.197

Idee Informatii utile despre fertilitate

Salutare, dragele mele aspirante!

Pentru ca stiu din discutiile voastre cat de mult va doriti sa dispara odata pentru totdeauna problemele de fertilitate si sa apara burtica mult dorita, pentru ca am vazut ca va place sa va documentati si sa fiti la curent cu noutatile si pentru ca in blogurile voastre am gasit multe postari interesante care ar putea fi de folos multora dintre voi, m-am gandit sa deschid aici un subiect in care sa adaugam link-uri catre postarile voastre din blogul de pe Copilul.ro (relevante pentru preconceptie) si, de ce nu, chiar catre articole din site care vi se par utile.

O sa incep eu sa adaug cateva link-uri culese in timp din blogurile voastre:

Hormonii si CM - blog Oanap99

Tratament - blog Mady21

Infertilitatea - blog Maria83

"Copilaria este inima tuturor varstelor." (Lucian Blaga)

"Sa creezi ca un zeu, sa poruncesti ca un rege, sa muncesti ca un rob!" (Constantin Brancusi)

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    buna kiddo, din pacate nici unul din link-urile atasate de tine nu pot fi deschise

- Daruind, facem lumea mai buna!

"Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.197
    S-a rezolvat!
    Multumesc de atentionare si astept sa imbogatiti si voi listuta! E imposibil sa nu-mi fi scapat ceva din blogurile voastre de aici.

"Sa creezi ca un zeu, sa poruncesti ca un rege, sa muncesti ca un rob!" (Constantin Brancusi)

Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.197

Floricica Debutanta ionela29's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.03.2009
    Postari in forum
    873
    super sa sti ca esti de mare ajutor, eu am inceput sa beau in fiecare zi ceai de coada soricelului poate ajuta sa vuna bebe mai repede ca desi incerc de putin timp sunt nerabdatoare si asta a facut sa imi deregleze cm luna asta a intarziat 2 saptamani

Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.197
    Buna, Ionela! Ma bucur tare mult ca tu consideri ca e de folos acest topic si sper sa le fie util si altor aspirante. Doamne ajuta sa vina bebe cat mai repede!
    Astept sa incepeti sa puneti si voi link-uti catre articole si postari din blogurile de pe copilul.ro care pot fi utile in preconceptie!

Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.197

Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.197
    Aventuri in lupta pentru bebe Blog Lauriana - m-am gandit ca v-ar fi util multora dintre voi ca si impuls spre speranta si spre dorinta continua pentru bebe! Important este sa nu va lasati batute! Lupta continua orice ar fi!

Infertilitatea - Blog Maria83

Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.197
    Analize minimale dosar FIV - Blog Lauriana

Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.197

Floricica Nou Venita adynutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    2
    iti multumin pt toate aceste informatii. eu ma aflu la inceput de drum, si imi este ffffff greu sa accept aceasta situaie. Una din trompe este infundata, un ovar este polichistic, prolactina are val mare, si binenteles nu am ovulatie (spermograma este buna) acum fac niste instilatii pt desfundarea trompei si trat cu duphaston si urmeaza alte analize la sg. nu stiu de ce totusi e diferenta intre zilele in care medicii doresc aceste analize la hormoni.FIV stiu ca e fff costisitoare. Doamne-ajuta

OK

Acest site folose╚Öte cookie-uri pentru o mai bun─â experien╚Ť─â de vizitare. Prin continuarea navig─ârii, e╚Öti de acord cu modul de utilizare a acestor informa╚Ťii. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!