Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.653
    Pe 1 Martie s-a implinit deja o luna de cand dragul meu nu mai este, de cand a inchis ochii pentru totdeauna......doliul este martisorul meu.
    "Logica te duce de la A la B, imaginatia te duce peste tot"-A. Einstein

Banned Floricica Cu Vechime nicole13's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.07.2008
    Postari in forum
    7.180
    Flora,fii optimista...nu vei putea uita niciodata,mai ales lunile de suferinta prin care-a trecut Michele,dar ai sa vezi ca trecerea timpului va vindeca rana provocata de aceasta pierdere!Te vegheaza de-acolo de sus si se va bucura si el daca tu esti fericita!Bucura-te de primavara,de Maria si de cei ce te inconjoara cu dragoste!

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.100
    Flora te imbratisez cu mult drag.[imbratisarea]
    - Daruind, facem lumea mai buna!

Elena are nevoie de ajutorul vostru!Povestea ei o puteti gasi pe blogul de mai jos!
    BLOGUL MEU pentru Elena

Mami a doi copilasi nazdravani Elena 11 mai 2006 si Damian 28 octombrie 2009

Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.653
    Azi am plans toata dimineata..........imi lipseste asa de mult.
    Ma gandesc cum era si cate planuri aveam impreuna.....cata viata avea in el.
    Nu ar fi vrut in ruptul capului sa moara......sa ne lase singure.

Floricica Senior roxana26's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2009
    Postari in forum
    2.621
    offf mai flora te rog mult stai linistita
    e normal sa fie asa si sa iti lipseasca dar trebuie intotdeauna sa mergem inainte si sa ne gandim intotdeauna la copii asta e parerea mea
    ai grija de tine

Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.653
    A plecat mama in Romania....de-acu' suntem singure si trebuie sa ne obisnuim cu noua viata.
    Offffffff asa de mult imi lipseste....nici nu am curaj sa ma uit la fotografii ca si incep sa plang.
    Michele era o persoana foarte prezenta.......nu-i o exprimare corecta din punct de vedere gramatical, dar asa e.....umplea incaperea......umplea vietile tuturor.

Floricica Veterana adi_eva's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.05.2008
    Postari in forum
    16.904
    Of Flora, scumpa de tine, nu ai ce sa faci, din pacate de-acum incolo treb sa fii foarte tare, ca sa ii redai putin optimism Mariucai, sa ii fi in continuare si mama si tata. Iar Michele o sa va vegheze de sus, nu se va putea fizic dar psihic sunt convinsa ca ii vei simti prezenta.
    Te imbratisez cu drag, pe tine si pe pitica! Si abia astept sa te cunosc in vara!
    Lilypie Second Birthday tickers

Floricica Senior arysha's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    3.913
    Flora din pacate in aceste momente nu sti ce sa spui si indiferent de ce spui nu poate alina durerea.
    Te pup si te imbratisez cu drag si din pacate viata trebuie sa mearga mai departe fara ei si noi sa incercam sa ne gandim doar la momentele frumoase petrecute cu cei care nu mai sunt langa noi.
    Fii puternica pt Mariuca chiar daca ti-e greu.Viata o sa te rasplateasca.

Floricica Veterana floretronela's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2005
    Postari in forum
    11.002
    Flora doar atat iti spun .. te imbratisez cu mult drag cea mai puternica femeie pe care o cunosc! [imbratisarea] si multi pupicei si zambete Mariucai si de ce nu, si tie. E greu stiu dar asta este viata.
    Minunea noastra, iti multumim Doamne!
    Lilypie Second Birthday tickersLilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!