Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita puiutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.09.2009
    Postari in forum
    10

Floricica Avansata lucia79's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2008
    Postari in forum
    2.343
    Buna Lauriana sper ca dau de tine ca nu mai stiu nimik offfffffffff ce ai mai facut sper sami mearga bine de data asta si sa putem comunika ......BUNA tuturor fetelor mii de scz ca nu vam salutat de la inceput ...va poooop
    Animations - dog and cat

Floricica Nou Venita annna's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.06.2007
    Postari in forum
    6

ProBebe

Si eu sunt o tanara aspiranta la bebe, sper sa ma viziteze barza cat de curand. Sau, de ce nu, sa ma fi vizitat deja... peste o saptamana facem test. :)
    Bine v-am gasit !

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.198
    Dragele noastre,

Stim cat de mult va doriti fiecare dintre voi sa deveniti mame, stim cat de mult va sustineti intre voi si mai stim ca avem pe site cea mai unita comunitate de aspirante!

De aceea, impreuna cu Centrul de Fertilitate Polisano Bucuresti, am lansat un concurs care vi se adreseaza si are ca premiu o inseminare artificiala gratuita.

Ce trebuie sa faceti?

Sa va sustineti intre voi!

Intrati in pagina concursului: CONCURS: Centrul de Fertilitate Polisano Bucuresti acorda o sansa visului tau! si postati povestea unei aspirante din comunitatea Copilul.ro pe care doriti sa o sustineti pentru a castiga inseminarea artificiala.

Va dorim succes si suntem sigure ca VOI veti face cea mai buna alegere!

"Copilaria este inima tuturor varstelor." (Lucian Blaga)

"Sa creezi ca un zeu, sa poruncesti ca un rege, sa muncesti ca un rob!" (Constantin Brancusi)

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!