Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime babyonbord's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.10.2007
    Postari in forum
    7.328
    buna fetelor..suzyy ms mult pt vot.. ..
    eu votez pt ame..
    ramy
    mary...ele sunt cele mai potrivite..multumesc..pupici
    roxy..silrox
    Lilypie Breastfeeding tickers

Floricica Senior brotacelul's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2007
    Postari in forum
    3.464
    am uitat sa multumesc (ca la Oscar.....) pt incredere....sincer,nu ma asteptam....

si ca sa raspund celor 3 puncte enumerate de bebelaa...

1.de ce vreau sa devin moderator?pt ca imi place sa ajut,sa fiu langa cei dragi...desi,imi e rusine sa recunosc ca nu am incredere in fortele proprii....asta e adevarul...dar nu mi-e frica sa imi asum responsabilitati,oricare ar fi ele...

2.care e motto-ul?una pt toate si toate pt una...impreuna totul e mai usor,mai placut....

3.cateva cuvinte despre mine...intotdeauna mi-am vazut defectele,si mai putin calitatile...sunt organizata,optimista,dornica de a ajuta si de a-l asculta pe cel de langa mine...
    Lilypie 21 - 37 day cycle Ticker

Ramy & Marius

Floricica Senior dorissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2007
    Postari in forum
    4.038
    Buna Laura si buna si celorlalte fete!
    Votul meu sincer merge la....Amelia!
    Maria Adina (21.10.2007) si Antonia Livia (26.05.2011)

Floricica Cu Vechime lauriana's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2007
    Postari in forum
    7.767
    wow ramy.... ti-ai depus candidatura in adevaratul sens al cuvantului... super!!! bafta la alegeri! Laura fa-ma sa inteleg ceva! Acum fetele isi depun candidatura si apoi vom vota pentru ele? Exact asa cum votam pentru motto?
    Lauriana

pregnancy

Floricica Cu Vechime babyonbord's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.10.2007
    Postari in forum
    7.328
    de ce imi doresc sa fiu moderatoare..hmm nu mam gandit niciodata la asta dar vam admirat de la inceput pe voi...oamenii care faceti toate aceste lucruri aici pe site posibile..dar as zice scurt....pt a fii si ma aproape de...familia copilu.ro...
    motto-ul... Prietenia ..este un cuvant pe care multi il rostesc..dar putini il inteleg....aici nu e asa...aici nimeni nu judeca pe nimeni...suntem o fam adevarata...
    despre mine...sunt o prostuta...cred ff mult in oamenii de langa mine gresala mare zik eu,sunt ff sincer imi place sa spun lucrurilor pe nume...urasc prefacutii si minciuna....sunt o femeie care iubeste si e iubita...si am un singur regret...nu miam term scoala..!!!
    roxy..silrox
    Lilypie Breastfeeding tickers

Floricica Cu Vechime organza's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2007
    Postari in forum
    7.292
    Ma bag si eu ca musculita in laptic dar cred ca fiecare isi merita locul. Fiecare femeie are calitatile ei si vrea sa faca totul bine. Nu cred ca exista cineva care nu vrea binele celorlalti,care nu vrea sa ajute cu o vorba,sfat sau altceva. Eu chiar de am avut cateva mici scapari pe site, au fost nu..ca sunt rea ci pentru ca am avut probleme,am cunoscut viata,am trecut prin anumite trepte ale vieti incat mi-am zis de ubde am inca putere. Fiecare are defecte...nu exista cineva perfect. Eu, va doresc din suflet la toate femeile; mult noroc,putere si multa sanatate. Acum sunt gravi, am fost la aspirante si acum bb meu creste odata cu acest site....ma bucur ca existati si voi ramane in limita timpului,Aici. Cele care vor sa devina mai sus decat sunt acum ...BAFTA. Fiecare avem o viata si un suflet. Celor care aspira inca la un bebica, ma rog si ma voi ruga sa va indepliniti scopul vieti....ca fara bb,viata nu reprezinta nimic. va iubesc si aveti grija de voi
    Lilypie Kids Birthday tickers@Lilypie Fifth Birthday tickers@Lilypie Second Birthday tickers

Mami; CRİSTİNA...29-07-1982
    Tati...; KENAN......28-10-1979

WEDDİNG DAY; 24-09-2007

Floricica Veterana amelia_pitik's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.04.2007
    Postari in forum
    14.272
    votul meu se imparte in doua..jumatate pt mary si jumatate pt ramy!!!
    Am pierdut cel mai dulce ingeras,Raisa Mihaela!!

Floricica Nou Venita victorya's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.07.2008
    Postari in forum
    122
    Buna fetelor!
    Votez si eu din toata inima pe Amelia.
    Victoria

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    buna fetele
    ame, mary, ramy

- Daruind, facem lumea mai buna!

"Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Floricica Senior molnarvanda's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2007
    Postari in forum
    4.361
    Si eu o votez pe amelia si pe brotacel-Ramy
    Lilypie Second Birthday tickersLilypie Third Birthday tickers

Floricica Nou Venita victorya's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.07.2008
    Postari in forum
    122
    Nu stiam ca se pot vota mai multe fete.
    Votez si pentru Ramy
    Mary
    Victoria

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!