Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    959
    Buna tuturor! Am discutat cu Crica mai demult despre moderatorii pentru Comunitatea noastra, Comunitatea ProBebe.

Crica a venit cu o propunere foarte draguta si anume, pentru moderatorii ProBebe Junior.

Pentru a fi corect, sa va depuneti voi "candidatura" in acest topic, iar in functie de cate persoane vor fi, vom vota. sunt multe sectiuni si noi suntem la fel de multe.

Singura mea dorinta este ca persoanele care isi doresc sa fie moderatori, chiar sa isi doreasca acest lucru, sa isi doreasca sa dezvoltam impreuna aceasta comunitate, sa crestem impreuna in prietenie, cu informatii si sprijin. Cele care doresc sa fie moderatori trebuie sa aiba minim 200 de postari si sa fie membrii de minim 3 luni. Pot exista si exceptii, daca lauriana si crica sunt de acord, pentru ca ele au reusit sa va cunoasca mult mai bine decat mine in timpul petrecut pe forum.

Va pup si va astept sa imi spuneti ce parere aveti. Pentru organizare, le voi ruga pe Lauriana si Crica sa ma ajute cu detalii. Daca vom face acest lucru, il vom face impreuna, cu regulile noastre, regulile comunitatii Probebe.
    "Mi-e de ajuns sa stiu ca pot" - Dostoievski

Floricica Cu Vechime lauriana's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2007
    Postari in forum
    7.767
    Oaaaauuuu... Vom vota pentru moderatori... Super! Asa ca aspirante va asteptam candidatura! Hihihi... aveti grija la slogan... Si la ce promiteti... Eu una, daca imi promiteti ca raman graviduta va votez... Glumesc... E super ideea cu votul... Mult succes tuturor!
    Lauriana

pregnancy

Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    959
    Buna Lauriana . Multumesc pentru sustinere. Intr-adevar Crica a venit cu o idee foarte buna. Cred ca asa e foarte ok pentru ca pot exista fete care doresc sa fie moderatori sau care stau toata ziua pe forum si isi doresc acest lucru.

Cred ca este de ajuns sa specificati:

1. De ce va doriti sa deveniti moderator
    2. Motto-ul dupa care va veti ghida
    3. Cateva cuvinte despre voi

Va pup, mult succes!

Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    959
    Fetelor, stiti ce ma gandeam, ca e mai greu asa sa inceapa fetele cu candidatura, eventual sa le incurajam sa le propunem noi, putem veni cu sugestii.. pe cine vedeti voi ca si-ar dori sau sta foarte mult alaturi de noi si ar fi potrivitia . [floare galbena]

Floricica Avansata crica's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2006
    Postari in forum
    2.317
    hy...bebelaa...f.f.f interesanta ideia ta..
    eu propun pe urmatoarele fetize..:

- Maryann32
    - Zglobulet(chiar daca e gravi...)
    - Fabiana29
    - Brotacelul

restul fetelor...as fi vrut sa va propun pe toate..ca sunteti asa de scumpe..dar mai las si pe altele sa propuna...
    va doresc succes...

PS..am uitat sa va spun ..ca eu ma laud peste tot ca sunt moderatoare la www.copilul.ro...peste tot..
    Crica , Iasi

Floricica Cu Vechime ladyinred's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2007
    Postari in forum
    5.059
    Sunt multe fete potrivite pentru moderator la comunitatea probebe, printre ele eu le enumar pe Amelia, pe Mary chiar si Roxana si Ramy:)
    - Daruind, facem lumea mai buna!

FIV 1 -SZEGED- NEREUSIT
    FIV 2 -SZEGED -REUSIT -SARCINA OPRITA IN EVOLUTIE LA 6 SAPT.
    Lilypie Trying to Conceive 15 to 80 day cycle tickers

Floricica Debutanta arin's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2007
    Postari in forum
    1.172
    da da sunt de acord cu toate fetele propuse!!!
    Maryann32
    - Zglobulet(chiar daca e gravi...)
    - Fabiana29
    - Brotacelul
    - Ame;
    - Ramy;
    Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers

Membru inregistrat la
    28.11.2007
    Postari in forum
    7.767
    Bune propunerile fetelor! Sunt gand la gand cu voi...
    Lauriana

pregnancy

Membru inregistrat la
    28.11.2007
    Postari in forum
    7.767
    arin pai brotacelul si ramy e una si aceeasi persoana... dar e super alegerea!
    Lauriana

pregnancy

Moderator Floricica Veterana maryann32's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    20.699
    Multumesc pentru voturi fetelor, va pup dulce
    eu le-as vota pe toate ca toate imi sunt f dragi

ame
    ramy
    fabi
    etc etc...pe ele le-am pus primele pentru ca ele intra mai mereu...poooop dulce pe toate....

Floricica Senior brotacelul's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2007
    Postari in forum
    3.464
    pai,eu sunt gand in gand cu mary........ca doar suntem moldovence aman2.....

ame....are mana buna si sunt convinsa ca aripile ingerasului ei ne vor veghea mereu forumul....

mary...e cea care ne trezeste din amorteala si ne aduce mereu zambetul pe buze....moldoveanca de nadejde,va spun eu...

fabi...ne-a readus credinta ca miracole inca se mai pot intampla cu zanele ei...

zglobi...zuzica noastra,e o super-mami,haioasa rau de tot,care ne-a descretit fruntile mereu...

nu numai pe cele enumerate aici,ci pe toate le iubesc si sunt convinsa ca merita ce e mai bun.
    Lilypie 21 - 37 day cycle Ticker

Ramy & Marius

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!