Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.195

Aspirante, burtici si mamici - Institutul Kaali

Aspirante, proaspete burtici sau deja mamici,

Va asteptam pe toate la discutii si povesti despre reusitele voastre. Pentru ca asta ne dorim, nu? Ca voi toate sa deveniti mamici cat mai curand.

Aici veti putea povesti, va veti putea incuraja, incarca imagini si muuulte altele!
    Spor la discutii si povesti!

"Copilaria este inima tuturor varstelor." (Lucian Blaga)

"Sa creezi ca un zeu, sa poruncesti ca un rege, sa muncesti ca un rob!" (Constantin Brancusi)

Floricica Nou Venita Anca_88's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.08.2013
    Postari in forum
    4
    Multumim pentru topic si pentru urari. Speram toate sa ajungem burtici si sa ne tinem in brate copiii sanatosi, dupa toate aceste eforturi. Voiam sa va impartasesc si experienta noastra la clinica. Astazi am fost prima data la Szeget la Dl Dr Zadori. Ni s-a parut un medic foarte profesionist, amabil, empatic si rabdator sa asculte toate problemele pe care le avem si sa examineze fiecare analiza in parte. Ne-a placut mult la clinica de la personal, la medic am fost primiti cu multa amabilitate.
    Noi am fost insotiti de dl Tibor Kovacs, cu care am luat legatura inca din tara si care ne-a facut programarea la clinica, ne-a dat toate informatiile de care am avut nevoie de fiecare data cand am solicitat si astazi ne-a insotit la clinica si ne-a ajutat cu traducerea si cu toate indicatiile. Il recomandam pentru ca este foarte amabil si dispus sa ajute cu tot ce poate.
    Cam asta a fost experienta noastra de pana acum. Speram sa fie bine in continuare!
    Doamne ajuta sa ni se indeplineasca tuturor acesta dorinta!
    O seara placuta!
    Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers

Floricica Nou Venita BiancaF's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.02.2017
    Postari in forum
    1
    Bună, Anca, și multă baftă în demersurile pt FIV! Aș dori să știu de cât timp încerci și dacă decizia de a face FIV e luată în urma unor probleme medicale.

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!