Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime Astrid22's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2013
    Postari in forum
    5.153
    Citat Postat de LoreleiLizuca Vezi mesajul
    Avand in vedere ca mi-a venit cm dupa 5 zile de intarziere si o multime de simptome de sarcina, imi raspund singura la intrebare: da, imi pot autosugestiona o gramada de simptome, fara sa fiu insarcinata. Din pacate, nu a fost sa fie nici luna asta si tare mi-ar placea sa gasesc metoda prin care sa ma relaxez si sa nu ma mai gandesc la asta. In cele 9 luni de cand incerc bebe nu am gasit-o. Multumesc tuturor doamnelor care mi-au raspuns si va doresc tuturor numai bine!
    Gandeste-te asa: sansele sa ramai in primele 3 uni sunt de 20%, in primele 6 luni de 40%, in primele 9 luni de 70% iar intr-un an de 98%. Avand in vedere ca incerci de 9 luni deja, da-ti seama ce sanse ai in urmatoarele 2 luni... parca te mai relaxeaza gandul asta, nu?

Iti doresc sa ti se indeplineasca cat mai curand visul!
    Don't tell me the sky is the limit when there are footsteps on the Moon ...

Floricica Nou Venita LoreleiLizuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.01.2014
    Postari in forum
    10
    Citat Postat de Astrid22 Vezi mesajul
    Gandeste-te asa: sansele sa ramai in primele 3 uni sunt de 20%, in primele 6 luni de 40%, in primele 9 luni de 70% iar intr-un an de 98%. Avand in vedere ca incerci de 9 luni deja, da-ti seama ce sanse ai in urmatoarele 2 luni... parca te mai relaxeaza gandul asta, nu?

Iti doresc sa ti se indeplineasca cat mai curand visul!
    Haha, multumesc mult de incurajari, astept nerabdatoare sa adeveresc statistica! O ajut si cu niste branca-ursului, atat la mine, cat si la sot. Am auzit ca face minuni!

Multumesc pentru cuvintele frumoase si zile frumoase tuturor!

Floricica Cu Vechime Astrid22's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2013
    Postari in forum
    5.153
    Citat Postat de LoreleiLizuca Vezi mesajul
    Haha, multumesc mult de incurajari, astept nerabdatoare sa adeveresc statistica! O ajut si cu niste branca-ursului, atat la mine, cat si la sot. Am auzit ca face minuni!

Multumesc pentru cuvintele frumoase si zile frumoase tuturor!
    Daca doresti te asteptam si pe "Discutii libere... "
    Don't tell me the sky is the limit when there are footsteps on the Moon ...

Floricica Nou Venita LoreleiLizuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.01.2014
    Postari in forum
    10
    Citat Postat de Astrid22 Vezi mesajul
    Daca doresti te asteptam si pe "Discutii libere... "
    Absolut, ma duc chiar acum sa caut respectivele discutii! Multumesc de invitatie!

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!