Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita daviduc.elena's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2015
    Postari in forum
    41

FIV- Protopopescu Denisa?

Am o prietena foarte buna care si doreste foarte tare un copil, incearca de ceva timp dar nu reuseste.Voi dupa cat timp ati apelat la FIV sau cum ati ajuns la varianta asta?Am auzit foarte multe lucruri despre dna Dr. Protopopescu Denisa, voi ce stiti de ea?

Va multumesc !

Floricica Nou Venita EllaMella's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.06.2017
    Postari in forum
    5
    Citat Postat de daviduc.elena Vezi mesajul
    Am o prietena foarte buna care si doreste foarte tare un copil, incearca de ceva timp dar nu reuseste.Voi dupa cat timp ati apelat la FIV sau cum ati ajuns la varianta asta?Am auzit foarte multe lucruri despre dna Dr. Protopopescu Denisa, voi ce stiti de ea?

Va multumesc !

Hey, bună.
    De ex, eu cu soțul, după 4 ani de încercări am apelat la FIV. A fost desigur o procedură mai îndelungată și a necesitat multă răbdare. Depinde și de doctorul la care apelezi, cel mai bine să fie deja testat prin recomandări.

Floricica Nou Venita EllaMella's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.06.2017
    Postari in forum
    5
    Noi am apelat la Medpark, e în Republica Moldova, Chișinău - spital internațional.
    FIV-ul a durat cam 4 săpt. și am reușit să obținem sarcina din primul transfer de embrioni.
    Dr. Diana Al Faraj, recomandăm cu încredere. Dacă doriți detalii fetelor, nu ezitați să mă întrebați. Vin cu drag cu emoții pozitive din experiența mea.

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!