Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita nemtoaica's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.05.2005
    Postari in forum
    7
    Cel mai inportant este sa fie sanatos.Fetita mea este ca un ingeras de cuminte si de frumoasa,dar are doar 10 luni.Peste 10 luni mai vb.Oricum mi-as dori si un baietel.

sttel69@yahoo.com
    Guest
    Din momentul in care am ramas insarcinata mi-am dorit fetita ,iar acest lucru mi s-a indeplinit.Aceasta dorinta a mea nu a fost din egoism si nu neg faptul ca pe viitor mi-as dori si un baietel.Relatia dintre mine si parintii mei este una senzationala si pot spune fara modestie ca fetitele sunt altfel de cat baietii,sunt mult mai atasate sentimental si emotional de parinti.Fetita mea are 8 luni este o minune si in acelasi timp un soare care straluceste in fiecare zi pt. mine si sotul meu. Sunt foarte fericita si mandra de fetita mea.

Floricica Nou Venita cerabela's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.06.2005
    Postari in forum
    6
    Hai,sa va traiasca fetitele si sa fie sanatoase,ca.............eu am 2 baieti.

Floricica Nou Venita ionut_ppsc's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.07.2005
    Postari in forum
    3
    Nu există nimic mai fașcinant pe lume decât venirea unui copil. Cel mai important este să fie sanatos.
    Am o fetiță de 3 luni și sunt foarte ferică, este ca un înger și un soare pentru mine și soțul meu.

Floricica Nou Venita nelu722's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.09.2005
    Postari in forum
    1
    CEA MAI GREA MESERIE PE LUMEA ASTA, ESTE CEA DE PARINTE...

Floricica Nou Venita cesa's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.06.2005
    Postari in forum
    115
    Mare dreptate ai, dar iti ofera si multe satisfactii si uiti de efort!
    Un zambet pe zi!

Floricica Nou Venita cuza_mirela's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2005
    Postari in forum
    1
    nu bag mana in foc ca meseria de parinte este cea mai grea dar pat sa ma arunc cu totul in soba canu ma ard atunci cand spun ca este cea mai frumoasa .
    eu am o fetita de 1an si 4luni sin inca ma mai intreb daca pot sa o iubesc mai mult.in fiecare zi aflu ca DA se poate.
    ESTE MINUNAT SA FII PARINTE
    sper ca toata lumea are cel putin un copil asa sanatos si fericit ca Dariuca mea

Floricica Nou Venita irinascumpik's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2006
    Postari in forum
    7
    Neatza in primul rand.Ma numesc Irina shi sunt mamik de fetita.Nu am nimik impotriva baieteilor dar eu mi-am dorit fetita shi Doamne-Doamnem-a ascultat.Mi-am dorit-o din tot sufletul shi uite ca s-a intamplat.Acum are 4 luni shi 1 saptamana shi suntem foarte activi.Pupicei

Floricica Nou Venita busubia's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2006
    Postari in forum
    1
    vreau sa fac si eu o fetita si nu stiu cum pot alege sexul copilului. am deja un baietel sanatos acasa de 5 anisori si imi doresc o fetita.
    Va rog sa imi raspundeti....

mgm
    mgm este offline.
    Floricica Nou Venita mgm's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2005
    Postari in forum
    40
    Si eu am doi baietiNu pot sa neg ca si eu si sotul meu ne-am dorit si o fetita,dar acum nu mai conteaza,tot ce imi doresc e sa fie sanatosi si sa ma bucur de ei.Numai bine tuturor parintilor si copiiilor lor indiferent de sex!

Floricica Nou Venita daniela_ch's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.02.2006
    Postari in forum
    11

eu am si fata si baiat amandoi sunt dragalasi.....lumina ochilor mei

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!