Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.895
    De unde pot sa iau acest produs?

Floricica Nou Venita cesa's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.06.2005
    Postari in forum
    115
    Si pe mine m-a interesat acest produs, insa nu am reusit sa-l procur, nu am mers acolo, insa iti pot spune ce am gasit eu pe net si am aflat ca se gaseste la rafinarii, in laboratoare si contra cost. Redau in cele ce urmeaza cuvintele Doemnei care oferea informatiile: "Se pare ca dupa o rafinare la vreo 500 si ceva de grade petrolul acesta se transforma intr-un fel de alcool foarte puternic. Deci, sfatul meu este sa se mearga la personalul de la laborator. Vor sti imediat despre ce-i vorba, caci au obiceiul sa-l produca pentru cunoscuti. Portarii de la Brazi mi-au spus ca ei folosesc un distilat pentru gargara cand au dureri in gat. Stiu ca la rafinariile Vega, Brazi (jud. Prahova), Petromidia (jud. Constanta) se produce acest petrol dublu rafinat in laboratoare. Persoanele din nordul Ardealului pot apela si la rafinaria de la Suplacul de Barcau (jud. Bihor)."
    Un zambet pe zi!

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.895

Atenşie! Gazul trebuie distilat intre 100 – 150 grade, orice grad mai mult duce la distrugerea petrolului ca medicament devenind toxic.