Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita maryluminita's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2006
    Postari in forum
    3
    buna mamici!eu sunt noua pe forum si sunt mandra sa va spun ca sunt o mamica de baiat.pe print il cheama LUCA STEFAN si are 1an si7 luni

Floricica Nou Venita doitili's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.01.2006
    Postari in forum
    2
    si eu sunt noua si sunt mamica atat de fetite cat si de baietel care e mezinul casei si-l cheama EMANUEL iar luna asta face 6 luni

Floricica Nou Venita filuta's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2006
    Postari in forum
    5
    Buna ziua. Ma numesc Filuta sunt noua pe aici si sunt mamica de baietel il cheama Alexandru-Mihai si are 4 luni si suntem foarte bucurosi ca il avem, atat noi cat si bunicii.

Floricica Nou Venita florys's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.02.2006
    Postari in forum
    5
    Si eu tot soacra "mare" o sa fiu! cand o sa fiu!?...peste multi ani. As fi vrut sa am o fetita, ma gandesc ca poate era mai cuminte... Dar sunt fericita ca am baiat, si nu orice baiat...

Floricica Nou Venita ankpaduraru's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.02.2006
    Postari in forum
    9
    Sunt iar mamica de baietel si sunt foarte mandra

Floricica Nou Venita daviduta27's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2006
    Postari in forum
    2
    sunt fericita ca m un baiat frumos si sanatos;nu cred ca sexul conteaza

mgm
    mgm este offline.
    Floricica Nou Venita mgm's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2005
    Postari in forum
    40
    Si eu am doi baieti,Sebastian de 3 ani si 7 luni si Cristian de 11 luni.Sunt cei mai grozavi baietei(ca sunt ai mei)si tot ce imi doresc e sa fie sanatosi si sa ma bucur de ei.Ceea ce doresc si mamicilor de baietei si de fetite.

Floricica Nou Venita petronela_gav's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2006
    Postari in forum
    6
    si eu o sa fiu soacra cu nora.
    mi-am dorit tare mult o fetita, dar acum nu mai are importanta. sa fie el sanatos si frumos, ca mami e tare mandra de el. ma mai uit nu nostalgie la hainutele de fetite, dar tot ale ingerasului meu sunt mai frumoase. pe 19 aprilie are deja o luna, suntem mari

Floricica Nou Venita misiko's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2006
    Postari in forum
    5
    salutare mamici de baietei. si noi ne-am dorit o fetita si surpriza a venit,doctorul ne-a dat vestea cea mare la ecograf... va fi baietel, dar suntem mandri si speram sa fie sanatos.totusi mai asteptam inca vreo trei luni pana sa vina pe lume.avem emotii. am auzit ca e mai greu cu baiat in primele luni.dar suntem siguri ca pana la urma vom fi mandri indiferent de ce va fi, sanatos sa fie.

Floricica Nou Venita marga's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2006
    Postari in forum
    18
    Buna tuturor!
    Eu sunt foarte fericita si implinita pentru ca sunt mamica de baietel de aproape 10 luni , dar si mamica de fetita de 4 ani si jumatate.
    Pupici pentru mamici si pitici si sa dea Dumnezeu sa ne creasca puiutii sanatosi si frumosi!

Floricica Nou Venita mirelushi's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.04.2006
    Postari in forum
    9
    eu sunt nou aici,buna mamici,am si eu un baietel de aproape trei luni,il cheama david si sunt cea mai mandra mamica din lume :) cu toate ca mi-am dorit fetita

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!