Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cerabela's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.06.2005
    Postari in forum
    6
    Cum adica ce facem in timpul liber?Mai bine ar fi trebuit zis "ce ar trebui sa face".Cum ce sa facem???Haideti mai parintilor pe forum ca sa mai discutam.UNDE SUNTETI?//////

Floricica Nou Venita alina05's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.06.2005
    Postari in forum
    38
    Pai este simplu,tinand cont ca nu dispun de foarte mult timp liber.Daca vreau sa ma relaxez,citesc o carte sau ascult muzica.In rest ma intalnesc cu prietenele si iesim la plimbare sau la teatru.Voi ce faceti in timpul liber?

Floricica Nou Venita anella's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.06.2005
    Postari in forum
    18
    De cand a venit bebe Teodor in viata mea(luna asta face un an)timpul liber aproape a disparut.In momentele cand mai am timp liber ca acum(cand bebe doarme)mai scriu pe forum,mai caut diferite chestii legate de profesia mea,pe net,mai desenez si cam aici se opreste enumerarea.de obicei iesim impreuna toti trei,eu,sotul meu si baiatul sa ne plimbam.Tot ce putem face e sa schimbam locul de plimbare.Pare plictisitor dar nu e chiar asa rau cum pare.gata a expirat timpul liber ca bebes-a trezit. va doresc numaI bine.

Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.051
    Gradinita Barbie Fan Club Timisoara va propune citeva activitati interesante pentru petrecerea timpului liber. Va dorim tuturor, copii si parinti, distractie placuta! http://www.gradinita-barbie.ro/

Floricica Nou Venita cesa's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.06.2005
    Postari in forum
    115
    ziua buna tuturor! noi, maine o sa mergem la teatru, laDanila Prepeleac, la ora 11.00, la national, la sala studio 99. Voi pe la ce piese ati fost, va rog sa imi recomandati...sau pe unde mai mergeti cu copiii vostri, noi de curand am mers in carrefour orhideea, la atelierul de creatie, va recomand sa mergeti, copilului meu i-a placut foarte mult, si cred ca vom mai merge...dar vrem sa facem si altceva, ne gandeamsa mergem la spectacol de dans, sau de balet pentru copii, ca nu am fost pana acum...Weekend placut!
    Un zambet pe zi!

Floricica Nou Venita oanadrive's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2005
    Postari in forum
    1
    Mai există in Bucuresti un parc al copiilor, un parc de distracții sau un orășel al copiilor ? Îi rog pe cei din capitala să-mi răspundă. Oana , Iași

Floricica Nou Venita mariana leu's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.11.2005
    Postari in forum
    8
    de 4 luni si 3 saptamani timpul liber a disparut...nu mai am timp nici sa plimb catelul...:)
    fetita mea imi ocupa tot timpul..si nu ma plang :)

Floricica Nou Venita antonia's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.09.2005
    Postari in forum
    7
    Puteti sa va cultivati hobbyul sau sa il descoperiti! si eventual ii puteti aduce si pe copii sa faca cursuri extrascolare ( dans, muzica, pictura, teatru...) Trimiteti-mi un PM daca va intereseaza aizi sau pe adresa antonia170168@yahoo.com

Floricica Nou Venita oana's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    66
    Oraselul copiilor in parcul Tineretului. La statia de metrou Constantin Brancoveanu, Soseaua Oltenitei.
    Oana

Floricica Nou Venita oana's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    66
    Aventurile lui Habarnam la Teatrul Odeon.
    Oana

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!