Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita andi76's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.02.2006
    Postari in forum
    10
    Am un bebe de 1 an si 6 luni frumusel.Toata lumea imi spune ca e bebe pentru reclame.Stie cineva ceva despre asta?Nume de firme,adrese de mail etc.Nu stiu incotro sa o iau in acest sens.O cunostinta de a mea a timis poza fiicei ei la Pampers ,cred ca ,dar nu vrea sa-mi spuna date exacte.Cine poate sa ma ajute?Mii de pupici si multumiri.

Sa cresteti mari si sanatosi!

Floricica Nou Venita mariaalbaiulia's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.02.2006
    Postari in forum
    114
    Buna!
    si eu as dori sa trimit poze cu puiul meu dar din pacate nu am auzit unde si cum...dar ma gandesc sa caut adrese pe internet.Daca aflu ceva iti trimit si tie.Pa pa

Membru inregistrat la
    16.02.2006
    Postari in forum
    10
    Mersi mult "mariaalbaiulia",esti o draguta>Am cautat si eu pe internet dar nu am gasit nimic concret.Am si eu o intrebare,daca nu te superi.Esti cumva din Alba-Iulia?SAu este doar o coincidenta de nume?Scuza-mi indrazneala.Sanatate multa,sa cresteti mari si frumosi!

Floricica Nou Venita closan lavinia's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.11.2005
    Postari in forum
    11
    Buna sunt Lavinia si am un baietel de 1 an si 4 luni.Referitor la adrese, nume de firme ptr reclame cred ca ar trebui totusi sa mergeti la Baby Expo ,sau sa trimiteti un mail pe adresa lor .S-ar putea ca ei sa stie nu?
    Oricu daca aflati ceva spuneti-mi si mie.pa

Floricica Nou Venita cesa's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.06.2005
    Postari in forum
    115
    Incercati la adresa asta www.classmodels.ro

lavinia, am fost la babyexpo anul trecut si nu am intalnit astfel de firme, dar cred ca ar merge contactati;

cred ca trebuie sa fii cu ochii pe anunturi, bine inainte de toate sa descoperim locurile unde se afiseaza astfel de anunturi.

Sa ne auzim cu bine!
    Un zambet pe zi!

Membru inregistrat la
    16.02.2006
    Postari in forum
    10
    Mersi cesa,esti o draguta,am intrat pe acel site indicat de tine si intradevar se pot face inscrieri si acolo.Incerca si tu mariaalbaiulia.Pupici la toate mamicile si la bebiti.

Floricica Nou Venita tushca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2006
    Postari in forum
    32
    mamicile care vor sa-si vada copiii in reclame!!!!... gasiti anunturi in ziare de ex in Romania libera! Cel putin aia de la pinochio cauta mereu copilasi frumosi! succes!

Floricica Nou Venita anamaya's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.10.2005
    Postari in forum
    10
    Trebuie sa sunati la agentiile de modeling si sa vb acolo ca sa inscrieti copii.Va trebuie un "book"( adica un album de poze facute de un profesionist ) dar detaliile le primiti de la agentii.
    Degeaba trimiteti poze la Pampers sau la alte firme unde ati vrea sa apara copii vostri pt ca nu ei se ocupa personal de campaniile si materialele publicitare.Ei apeleaza la agentii de publicitate iar acestia la randul lor apeleaza la agentii de modeling pt a face casting-uri.

Floricica Nou Venita simibaby's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2006
    Postari in forum
    38
    Da, si eu consider ca al meu Christian este un frumos, si toata lumea spune asta, si m-am interesat si eu aici (in Australia) daca pot merge la o firma.
    Am gasit si vreo 3 firme care fac asta, am sunat, dar chestia este ca trebuie sa platesti o suma cand te inscrii, dar ei nu iti garanteaza ca vei fi chemata pentru reclame etc. Aceste firme nu sunt direct producatoare de reclame etc, ci sunt firme la carea apeleaza cele care cauta.
    Asa ca o sa pastrez zambetul lui Christian numai pentru mine si sotul meu, si bunici etc.
    Sigur trebuie sa existe si in Ro astfel de firme, nu stiu insa cat de mult renteaza. Ca eu cand ma uit la copilasi, toti sunt frumosi!!!

Floricica Nou Venita irinaflorintudor's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.04.2006
    Postari in forum
    2
    buna, bineinteles ca toate ne vedem puiutii ca fiind cei mai frumosi.
    aveti grija.eu m-am ars cu o astfel de firma, am facut book-ul, am platit , am asteptat si au tecut 4 ani. am ramas doar cu catalogul care o sa fie ceva frumos peste catava ani, dar atat.lasati-l pentru voi, admirati-l in familie, si sa fie sanatos ca baniii ii va face candva fi mare.
    va pup

Floricica Nou Venita raluca dumitru's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2006
    Postari in forum
    18
    Am fost cu fetița mea la o preselecție. Copila mea este foarte lipiciosă, îi place să vorbească și dacă nu o observi are ea grijă să iasă cu ceva în evidență. Dar, pentru că există un dar, când am fost cu ea la casting l-a luat pe nu vreau să intru fără mami(ceea ce nu se întâmplase niciodată)în brațe și nu am putut să o conving sub nici o formă să participe. Mi-a părut foarte rău că nu a vrut să meargă și ea văzându-mă necăjită mi-a zis: "-M-au deochiat, deaia n-am vrut să intru!" Am râs copios și m-am bucurat că am un copil atât de spiritual.