Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ramo30's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2009
    Postari in forum
    8
    Trebuie sa o operam pe Ramona de amigdalita. Ea are 3 anisori si sincer sunt speriata de ce urmeaza. Va rog mult daca puteti sa imi povestiti experientele vostre sa stiu exact la ce sa ma astept.

Floricica Novice rodicutzuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.03.2008
    Postari in forum
    555
    buna .fetita mea are 1 an si 8 luni si trebuie sa o operez de polipi.va rog ajutati-ma cu sfaturi, opinii, sunt de-a dreptul disperata. nu stiu ce sa fac mie mi se pare prea mica pt o operatie cu anestezie totala
    Lilypie Kids birthday PicLilypie Kids birthday Ticker

Floricica Novice olgutasebastian's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.02.2008
    Postari in forum
    303
    Pe sebi l-am operat de polipi anul trecut in martie si de atunci a fost o singura data racit in septembrie anul trecut. Nu se face anestezie totala chiar asa cum crezi se dau niste picaturi pe nas ,cel putin asa a fost la sebi.
    Olga-mami(13.07.1978)
    si iubirea mea mica Sebastian Gabriel-bebe(7.10.2007)

Floricica Novice olgutasebastian's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.02.2008
    Postari in forum
    303
    curaj si nu are de ce sa iti fie frica .nu dureaza mult operatia de polipi eu am fost la buc la grigore alexandrescu la doamna doctor iorgulescu e super am fost foarte multumita de ea
    Olga-mami(13.07.1978)
    si iubirea mea mica Sebastian Gabriel-bebe(7.10.2007)

Floricica Senior nicolii's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    4.096
    Buna. . Pe mine m-au operat cand eram in clasa a 2-a dar atunci erau alte timpuri. . . Pt mine a fost o trauma imi aduc aminte f bine. M-au operat la timisoara cu foarte multe interventi ca pe vremea aia nu aveai acces la spital in alt judet. Mi-au facut anestezie totala si cand m-am trezit nu treb sa imi misc capul sau sa vb. Ma obligau sa beau 2 l de ceai de musetel neindulcit pe zi si cel mai rau era ca nu statea nimeni cu mine noaptea,noroc cu assistentele le daduse mami bani si ma lasau sa dorm la ele ca imi era frica singura(asa era pe timpul lui ceasca)operatia in sine pt mine nu a existat pt ca nu ma durut nimic. Cand am iesit din spital am mers si am mancat inghetata. Asa ca la voi va fi mai bine o sa poti sta mereu langa fetita si sa o incurajezi. Multa sanatate va pupam