Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    959

Evenimente din Comunitatea Mamicilor de prichindei

Aici puteti posta evenimentele care au loc in aceasta comunitate: intalniri, vesti si tot ceea ce va doriti si intra in tema acestui subiect! Sa auzim numai vesti bune si frumoase
    "Mi-e de ajuns sa stiu ca pot" - Dostoievski

Floricica Nou Venita danielatt's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.11.2008
    Postari in forum
    1
    buna mamicilor de prichindei. Ma intrebam daca dragele mamicis-au gandit sa organizeze pentru prichindeii lor, o petrecere de Moas Craciun.
    Daca am pus gresit intrebarea, cer scuze, inca incerc sa gasesc pe forum o tema legata de acest eveniment.

Floricica Nou Venita hornyak's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.11.2008
    Postari in forum
    66
    mda eu mam gandit dar nu prea stiu ce anume?[cadou de craciun][brad de craciun] nush mai spunetimi si voi cam ce petrecere as putea sa fac la un copil de 1 an jumate?va multumesc
    claudya

Floricica Nou Venita scarly's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2008
    Postari in forum
    4
    buna mamici de prichindei! eu vreau sa va dau o idee de cadou pentru bebei:parfum pentru copii de la fm group 35 lei 30 mll. va ast la scarlatmihaela2010@yahoo.com daca sunteti interesate.desigur si pentru voi mamicile sau taticii daca v-ar interesa avem si parfumuri cu feromoni. preturi intr 49 lei si 84 lei. merita macar sa stiti.

Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    959
    Buna seara fetelor [floare galbena]. Va invit printre articolele de Craciun, poate gasiti inspiratie. Le gasiti aici: Craciunul in familie

Spuneti-mi ca ce alte subiecte v-ar interesa sa ne gandim, informam si inspiram si apoi sa va oferim mai multe informatii in acest sens.

O seara frumoasa

Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    959
    Mamici din Galati, cinderella m-a rugat sa va ajut sa serbati cumva primul an de Copilul.ro si am venit cu o solutie. Va puteti pune ticker in semnatura pentru urmatoarea perioada.. este un fel de ticker, este mai mult o imagine, pentru ca timpul a fost f scurt. Speram sa va placa. Deoarece comunitatea mamicilor din Galati este foarte mare cu multi copilasi nu am putut pune toate imaginile lor si am renuntat la aceasta idee, insa sunt sigura ca voi o sa faceti oricum colaje, le-am observat si la voi in topic si sunt foarte frumoase! Felicitari! [floare galbena]

Pentru a utiliza imaginea aniversara, copiati in contul vostru la semnatura urmatorul cod, dar puneti-l intre semnele de mai mic si mai mare adica:

Codul este:
    img src="img/director_img/galati.jpg" border="0" width="600" height="90" vspace="2" hspace="2"

Nu uitati sa mai puneti la inceput < si la sfarsit >

Pupici!

Floricica Veterana cinderella's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    multumim din suflet pentru cadoul aniversar..pentru un an de gaduire in aceasta casa mare si primitoare..
    viata nu se masora in nr. de respiratii, ci in nr de momente care iti taie respiratia...

Floricica Nou Venita simmo's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.11.2008
    Postari in forum
    1
    Salut! Hai sa-ti spun cum fac eu: invit cativa prieteni la impodobirea bradului si dupa ce servim sarmalute si alte bunatati specifice sarbatorii Craciunului il asteptam cuminti pe Mosu, care va aduce daruri tuturor. Fetita mea are 1 an si 8 luni si il asteapta nerabdatoare pe Mos Craciun. I-am pus filmulete cu Mosu de pe Youtube si este foarte incantata, stie ca trebyie sa treaca si pe la ea sa-i aduca daruri. Abia astept sa vad cum va reactiona!!!
    simona

Floricica Nou Venita mojaro's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.12.2011
    Postari in forum
    4
    Pentru ca iubim copii am conceput o colectie de rochite pentru fetitele dumneavoastra! Le gasiti pe
    www.moja.ro
    Pana pe 21 decembrie puteti beneficia e o oferta speciala, mai multe informatii gasiti pe:
    Moja Concept-Store | Facebook
    Click & shop!

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!