Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cristinne10's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2010
    Postari in forum
    11
    dimineata: omleta cu ou, branza si smantana / cereale cu lapte / iaurtel cu painica sau cereale (inca nu mananca bine cascaval ...il mesteca si apoi il da afara)

gustare: branzica dulce si fructe

pranz: ciorbe sau supe de pui / curcan / vacuta - este preferata ei si mananca foarte bine si consistent, dar nu mai accepta un al doilea fel de mancare (nici nu am insistat pe asta pentru ca papa cam un castronel plin de ciorbita / supa cu carnita pasata

gustare: iaurtel + biscuiti / placinta

cina: paste cu branza / cereale cu lapte / orez cu lapte / mamaliguta cu branza si smantana
    www.argintarie.ro

Floricica Nou Venita miruna.maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2016
    Postari in forum
    6
    buna mamici aveti o selectie de aperitive preferate de micuti pentru 8 luni? multumesc

Floricica Nou Venita DanyDi's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.02.2017
    Postari in forum
    18
    Tot ceeste natural este sanatos pentru copil si sa evitati pe cat posibil sa leoferiti dulciuri, sunt nocive, mai bine le faceti ceva in casa sau incercatiprodusele naturale pe baza de miere de albine. Eu am descoperit nite bobonelecu miere foarte bune, obisnuiesc sa iau tot felul deproduse apicole pentru ca stiu ca sunt foarte sanatoase si naturale siam inceput de curand sa-i dau copilului aceste bombonele, sunt foarte bunepentru respiratie improspatata si auta si in cazul durerilor de gat. Sunt asabune incat nici noi nu ne putem abtine sa nu luam cate una.

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!