Like Tree3Likes

Lipsa pofta de mancare si nervozitate

Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita DumitruIvanov's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.09.2016
    Postari in forum
    2
    Citat Postat de taydy Vezi mesajul
    Apperin sirop natural -supliment pt pofta de mancare ,are rezultate bune ,dar cu siguranta ca va manca tot ce ii place
    Si eu recomand Apperin. :) Se vede diferenta dupa administrare.

Floricica Nou Venita mariuzzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2017
    Postari in forum
    17
    As avea si eu o intrebare e adevarat că vitaminele la copiii mici ingrasa rău ? Am inteles că pot da obezitate. O fi adevarat? Fata mea mai mare are 2 ani jumate și nu prea mănâncă si totodata e si foarte slabă. Soacră mea zice săi dam vitamine că asa a dat si ea la copiii ei. Mie însă mie frică am auzit de cateva cazuri care de la vitamine după câtiva ani sau ingrasat prea tare. Datimi un sfat dacă ati avut dea face cu asa ceva.

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.195
    Cred ca cel mai bine ar fi sa intrebi medicul pediatru. El va decide daca fetita are nevoie de suplimente de vitamine sau nu.

"Copilaria este inima tuturor varstelor." (Lucian Blaga)

"Sa creezi ca un zeu, sa poruncesti ca un rege, sa muncesti ca un rob!" (Constantin Brancusi)

Floricica Nou Venita DanyDi's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.02.2017
    Postari in forum
    18
    Nici celmic al meu nu prea manca, desi ma straduiesc si ma documentez sa-i ofer celemai sanatoase alimente pentru a-i sustine sanatatea. Am incercat suplimentarea cantitatii devitamina C pentru pofta de mancare, dar cel mai bine a functionat cura cu un tonic foarte eficient, 100% natural, care l-aajutat pe baiatul meu sa-si recapete starea de bine si sa manance din nou asacum trebuie pentru a fi sanatos.

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!