Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita sultanika's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2008
    Postari in forum
    2

Ne-am operat si noi de polipi la spitalul Marie Curie,la doamna doctor Epure Veronica.Nu stiu cat de bine a fost facuta operatia sau daca a fost facuta cu un endoscop,pentru ca ,copilul acuza dureri in gat si gurita si inca mai sta cu gurita deschisa,mai ales cand doarme.Trebuie sa spun ca desi i-am dat spaga ,asa cum se poarta la romani,cred ca nu a fost multumita.Spun asta,pentru ca a fost destul de iritata si pentru ca dupa operatie a plecat,fara sa treaca prin salon,nici macar sa ne intrebe din bun simt,cum se simte copilul,sau sa se spuna,cum se va comporta in urmatoatele zile copilul.Nimic,in afara de un ton foarte iritat si muuuuuulta nesimtire indiferenta,nimic!Oricum din punctul meu de vedere,spitalul Marie Curie,desi este cel mai dotat,cu aparatura,ar trebui dotat si cu cadre medicale noi.Oameni cu suflet,cu bun simt si cu responsabilitate.Oameni care sa lucreze acolo,pentru ca iubesc copii si isi iubesc meseria,nu ca cei care sunt acum,si care nu vor decat sa se imbogateasca si atat.Daca sunt multumiti de spaga e bine,.daca nu,te trateaza cu fundul!!!!Iar ca o intrebare:e normal ca dupa operatie sa mai stea cu gura deschisa si sa acuze dureri in gat si gurita???

Floricica Nou Venita flitercorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    Noi luna asta ne-am operat la Marie Curie de polipi la d-nul doctr Dan Gheorghe....
    Pentru d-nul doctor nota 10, ne-a vazut si inainte si dupa operatie, ne-a indicat ce avem voie sa facem si ce nu, si abia a primit atentia noastra... mentionz ca n-a vrut sa primeasa nimic inainte de operatie....
    Baiatul repira mult mai bine, si dureri n-a avut absolut deloc, nici macar dupa operatie...
    Asa ca vi-l recomand pe acest doctor...DAN GHEORGHE.

Floricica Nou Venita bebypapa's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2009
    Postari in forum
    1
    Buna!Sper sa-mi raspunda si mie cineva! Eu am o fetita de 5 ani si mi s-a recomandat sa o operez de polipi. Am fost la doamna doctor Iorgulescu de la Spitalul G Alexandrescu la un control si mi-a placut de ea. Daca are cineva mai multe detalii despre operatia la dansa si despre cat costa va rog foarte mult sa-mi spuneti si mie. Si care-i treaba cu laserul?

Floricica Nou Venita ichimanca's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2009
    Postari in forum
    1

Zambitor

Citat Postat de istratililiana Vezi mesajul
    si in bacau avem o dr foarte buna la o clinica privata si opereaza cu anestezie totala.am operat fetita cea mare in iunie si nu a sangerat foarte mult si noi am micsorat si amigdalele.pupik
    buna...urmaresc de cateva zile informatii cu privire la operatia de polipi..si am gasit acest mesaj.te rog sa-mi spui si mie cum il cheama pe dr la care ai apelat, sau numele clinicii din bacau. eu sunt din focsani si am auzit de o clinica din bacau, Medical Service...acolo ai fost si tu?

Floricica Nou Venita elaionela's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.02.2011
    Postari in forum
    1
    Citat Postat de flitercorina Vezi mesajul
    Noi luna asta ne-am operat la Marie Curie de polipi la d-nul doctr Dan Gheorghe....
    Pentru d-nul doctor nota 10, ne-a vazut si inainte si dupa operatie, ne-a indicat ce avem voie sa facem si ce nu, si abia a primit atentia noastra... mentionz ca n-a vrut sa primeasa nimic inainte de operatie....
    Baiatul repira mult mai bine, si dureri n-a avut absolut deloc, nici macar dupa operatie...
    Asa ca vi-l recomand pe acest doctor...DAN GHEORGHE.
    draga mea te rog mul sa-mi dai un nr telefon al doc dan gheorghe,si fetita mea de 5 anisori si are polipi,90%din nasuc sunt plini cu polipi ,si spunemi te rog cat iai dat pt operatie te implor sa-mi scrii la adresa mea de mail danieldrinceanu@yahoo.com

Floricica Novice ALESUTA's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2011
    Postari in forum
    524
    Citat Postat de elaionela Vezi mesajul
    draga mea te rog mul sa-mi dai un nr telefon al doc dan gheorghe,si fetita mea de 5 anisori si are polipi,90%din nasuc sunt plini cu polipi ,si spunemi te rog cat iai dat pt operatie te implor sa-mi scrii la adresa mea de mail danieldrinceanu@yahoo.com
    Buna!L-am operat si eu pe baiat de polipi la dr Gheorghe in iunie 2009,avea 4ani atunci,totul a decurs bine,am fost multumita de dr si el de mine,este o operatie usoara nu ai de ce sa-ti faci griji,sanatate!