Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.679

Foarte Bine Alatura-te echipei Copilul.ro!

Dragele mele,

Vrem sa va invitam sa va alaturati echipei noastre si sa deveniti moderatori ai forumului Copilul.ro

Asteptam aici propunerile voastre si "CV-urile" in care va rugam sa ne spuneti de ce doriti sa deveniti moderatori, ce subiecte de succes ati deschis si moderat in forum, cum credeti ca ati putea gestiona o situatie conflictuala aparuta in discutiile din forum si care este sectiunea din forum pe care sunteti interesate sa o moderati.

Puteti sa postati in cadrul acestui subiect sau imi puteti trimite mesajele vostre prin mesageria privata.

Floricica Nou Venita beti-ana cioaca's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.07.2006
    Postari in forum
    99
    As putea sa scriu si sa descifrez problemele legate de comunicare,tulburari de vorbire, despre responsabilitatile familiei in educatiei, despre excesul in rasfat. Sunt profesor logoped si psiholog principal cu drept de libera practica in domeniul educatiei. Am tot dat raspunsuri pe site-ul dvs. in problemele mentionate mai sus. Daca va intereseaza cooperarea in acest domeniu astept raspuns.

Floricica Debutanta llorikiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693
    Poate ca nu sunt inca pregatita sa devin moderatoare in schimb va sustin si sunt alaturi de echipa copilul.ro si cu siguranta o sa postez si o sa ajut cu un sfat , o reteta , o ideea pe toate mamicile care au nevoie de sprijin moral. Sunt aici pentru ca si eu sunt o mamica tanara de 24 de ani cu o fetita de 4 anisori si sincer m.au ajutat foarte mult informatiile gasite aici. Multumesc.

Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.051
    Loredana, ne bucuram ca iti putem fi de ajutor si te asteptam cu mare drag in discutiile din Forum.

Citat Postat de llorikiss Vezi mesajul
    Poate ca nu sunt inca pregatita sa devin moderatoare in schimb va sustin si sunt alaturi de echipa copilul.ro si cu siguranta o sa postez si o sa ajut cu un sfat , o reteta , o ideea pe toate mamicile care au nevoie de sprijin moral. Sunt aici pentru ca si eu sunt o mamica tanara de 24 de ani cu o fetita de 4 anisori si sincer m.au ajutat foarte mult informatiile gasite aici. Multumesc.

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!