Like Tree7Likes
  • 2 Post By sheba_sa
  • 3 Post By mamy87
  • 2 Post By supermami

Mamica singura, caut tatic singur

Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita sheba_sa's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2015
    Postari in forum
    1

Mamica singura, caut tatic singur

Am apelat la aceasta metoda dupa ce am tot cautat pe net asociatii sau cluburi ale parintilor singuri, si nu am gasit mai nimic de actualitate. Imi doresc sa intalnesc un tatic singur deoarece numai o astfel de persoana ar intelege aceasta situatie destul de complicata. Asa cum un barbat singur fara obligatii, nu intelege cum ca mamica singura, nu esti chiar foarte disponibila, chiar daca e vorba de o simpla cafea, cand viata se imparte intre servici-gradinita-casa.
    Am 32 ani, sunt din Pitesti, am o fetita de 3 ani. Dupa o relatie de 3 ani, cand s-a nascut copilul, el si-a facut bagajele si a plecat in lume. I s-a parut deja prea complicat. Din ce observ in ultima perioada este epidemie de barbati care spun "pa" in momentul in care aud de copil sau chiar s-a nascut deja, nedorind sa isi asume responsabilitatea.
    Pentru moment caut pe cineva de petrecut timp impreuna, si vedem treptat ce iese.
    Poate ca-n film, copilul meu, copilul tau, vacanta noastra. 😊
    luss and teodoraioana like this.

Floricica Nou Venita mamy87's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2014
    Postari in forum
    100
    felicitari mamico pt curaj, Dzeu o sa iti dea pe cineva la un moment dat care sa iti fie alaturi, aici suntem numai mamici din cate vad dar nu se stie niciodata.Parerea mea fiecare avem jumatatea undeva, si eu mi-as dori pe cineva alaturi de mama, tata ne-a lasat cand aveam eu 5 ani, asta e, oricum am crescut zic eu frumos,am mers la scoala,m-am casatorit di acum am si un bebe, mult noroc iti doresc.
    Lilypie Breastfeeding tickers
    "Un copil este ceva ce vei purta in tine timp de noua luni, in bratele tale timp de trei ani si in inima ta pana in ziua in vei muri."

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398
    Cred ca un barbat poate iubi copiii, se poate comporta pe placul lor si totodata poate fi matur si responsabil chiar daca nu e tatic:) Conteaza sufletul si compatibilitatile doar:)

Floricica Nou Venita liana16's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.09.2010
    Postari in forum
    1

mai sti...

Buna! Ma numesc Liviu,sunt cam in aceeasi situatie ca si tine si culmea,desi sunt din Sibiu,din 2012 locuiesc in Pitesti.Am o fetita care in 16 sept va implini 5 anisori.De 3 ani suntem singuri si iti pot spune,din experienta,ca pt un tatic e mult mai greu sa stabileasca o relatie.Daca doresti,ma poti contacta, pe contul fbk Liana si Liviu,sau pe liviudeioan@yahoo.com.Mi-ar face placere sa ne cunoastem.

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!