Ultimele discutii din forum
  1. #1
    Floricica Nou Venita flory_na's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.06.2008
    Postari in forum
    1
    Iau anticonceptionale de 6 luni,timp in care nu am avut nicio problema.acum aproximativ o saptamana mi-a trecut perioada de menstrustie si am inceput sa le iau din nou de joi.au trecut 8 zile...si sangerez din nou.nu stiu din ce cauza...dak se poate sa imi explikti si mie kre ar fi kuzele...multumesc frumos!

  2. #2
    Floricica Avansata loreley's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    1.317
    Buna dinineata!cred ca cel mai indicat ar fi sa te duci la un ginecolog,numai el iti va putea explica.mult succes!

  3. #3
    Floricica Senior arrriadna's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2008
    Postari in forum
    2.820
    Sal, mergi la control repede, pt ca pot fi multiple cauze...
    Ary, Ana & Marian -

  4. #4
    Floricica Nou Venita kattybeb's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2008
    Postari in forum
    247
    Sangerare in timpul administrarii de anticonceptionale?Dupa 8 zile de la menstruatie?Ginecologul rezolva dilema!
    Are mama un băiat,
    Mult iubit și răsfățat
    De toți cei ce-l îndrăgesc,
    De părinți,bunici ce-l cresc.
    Cu mult drag și veselie,
    Robert-Soare;Bucurie!
    Mama,tata te iubesc!
    Doar pe tine te îndrăgesc!!!

    MAMI + TATI + ROBERTO ALEXANDRU

  5. #5
    Floricica Debutanta anca07's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.07.2008
    Postari in forum
    1.081
    nu e de jucat cu asa ceva

  6. #6
    Floricica Nou Venita rocsy77's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2007
    Postari in forum
    3
    buna fetele,am 31 ani,iau anticonceptionale de 1 an,luna trecuta am renuntat la ele ptr ca ne dorim un bebe,dupa ce am terminat folia mi-a venit ciclu,sa terminat iar dupa 8zile am inceput sa sangerez,,s-a mai confruntat cineva cu astfel de probleme dupa intreruperea de anticonceptionale?