Ultimele discutii din forum
    mada_lyna
    Guest

Crema anticelulitica

buna tuturor.
    de vreo 3 luni tin un semi-regim( in sensul ca nu m-am infometat doar am eliminat-nu de tot- dulciurile, grasimile) si am reusit sa slabesc 8-9 kg.
    dar burta nu mi-a disparut de tot,adica as ma vrea sa elimin din ea.si cum vad ca regimul nu a functionat 100% si in privinta ei, mi-a rasarit o idee de dimineata ca o crema anticelulitica mi-ar face bine. in plus, de diseara voi face si niste miscari (pe care chiar azi le-am gasit pe facebook). sper k pina trece vara sa mai scap de grasimea abdominala.
    deci, ce crema sa imi iau? dar una accesibila la pret ca banii sunt o problema in aest moment. mersi

Floricica Debutanta sadia's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.12.2012
    Postari in forum
    609
    Nu stiu ce sa zic de creme...eu am fc foarte mult sport,am ,lucrat mult burta si sa eliminat destul,aprape tot.Am facut sport intens de 2-3 ore dimineata si 2 ore seara.

Floricica Avansata mary1313's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2012
    Postari in forum
    1.950
    Madalina draga mea,sunt rezervata in privinta cremelor minune......cine nu ar vrea sa scape de burtica???incearca sa faci ceva abdomene,eu am folosit si pe mama cremelor si nu au dat rezultate.totusi daca ai vrea sa incerci....cine stie,poate la tine merge....Crema modelanta pentru abdomen plat Gerovital BodySlim - iCosmetice.ro
    CafeMom Tickers

mada_lyna
    Guest
    mersi fetelor. asa e, si eu sunt putin sceptica in privinta acestor creme, dar ma dispera . am slabit atita kg dar dn burta cred ca am dat jos doar 50% . ce ma fac cu restul???

Moderator Floricica Debutanta zonica's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.06.2011
    Postari in forum
    739
    Mada, multe,da"muuulte, abdomene,hidratare la maxim si alergat dupa bebe si poate asa dam jos burtica(si eu am aceeasi problema ca si tine si ma disperaaaaaaaaaaa!)In rest sanatate sa fie, ca traim si cu burtica.

Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Mada pentru ca nu prea le aveam cu sportul si eu am folosit multe "creme-minune",dar din pacate fara niciun rezultat,cred ca pana la urma tot sportul este mai bun,sau pur si simplu mancare echilibrata si alergat dupa copil :))) la mine jumatate din incercarea de a scapa de kg in plus a functionat asa :)
    Lilypie Third Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers

Floricica Novice meprincipessa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2010
    Postari in forum
    344
    Dupa parerea mea nu cred ca o crema te va ajuta la burtica. Imi aimtesc si acum cum o matusa de-a mea imi spunea ca pentru ea cea mai buna metoda de a scapa de burta erau exercitiile. Te asezi pe covor, picioarele intinse si incepi sa le ridici (in acelasi timp pe amandoua) putin cate putin si mentii ridicat atat cat poti. La inceput va fi greu, dar apoi ai sa vezi ce simplu e...simplu si ieftin!

Floricica Nou Venita delyutzapode's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.07.2017
    Postari in forum
    1
    PEntru celulita am citit despre produsul celinea ca ar fi bun. Sincer personal nu am folosit asa ceva!

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!