Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 20
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Cu Vechime dadiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.442
    stiti pe cineva care a luat aceste pastile? ati luat voi? ma intereseaza pareri! eu mi-am comandat o cutie, dar inca nu a sosit :D
    Lilypie Pregnancy tickers

Floricica Cu Vechime miha1983's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2008
    Postari in forum
    5.987
    eu am luat dar numa vreo 4 pastile ca am ramas insarcinata. mie mi-a provocat foarte multa sete, mi me usca gura ceva ingrozitor. nu la toata lumea provoaca reactii adverse. stiu persoane care au slabit cu pastila asta minune si ma tenteaza si pe mine dar nu e sanatos si eu nu pot ca inca alptez. eu iti recomand sa incerci o dieta PRIMA OARA, SA RENUNTI LA PRAJELI, DULCIURI, GRASIMI SI DACA NU MERGE SI NU MERGE ATUNCI SA RECURGI LA pastile. eu am slabit 10 kg in o luna jumate fara pastile numa am avut grija la ce am mancat. am mancat mai multe legume, fructe, salate si nu mi-a fost foame ca mancam.
    Due Date
    Avem 9 dintisori.

Moderator Floricica Novice valye's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2009
    Postari in forum
    340
    Buna. Din cate am inteles, au existat nenumarate discutii cu privire la Super Slim, unele surse afirmand ca aceste pastile ar contine amfetamina (un tip de drog). Este adevarat ca nu tuturor persoanelor le provoaca reactii adverse. Sotul celei mai bune prietene ale mele a slabit luand aceste pastile si neavand reactii neplacute de nici un fel; din contra, se simtea foarte vioi. Altor persoane le provoaca uscaciune a gurii, sete excesiva, dureri de cap.
    Sunt de acord cu miha1983, probabil cel mai indicat este sa incerci mai intai o dieta.
    Valy

Floricica Avansata ralukut's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2008
    Postari in forum
    1.401
    Am incercat superslim anul trecut si am slabit 8 kg intr-o luna jumate,DAR nu dormeam noaptea, am avut depresie, mi se usca gura,faceam afte de la cat de tare mi se usca.
    In primele saptamani, nu mi-era deloc foame,uitam sa mananc, nici macar pofte nu mai aveam.
    Apoi a inceput incet sa-mi revina si foamea si poftele, intr-un an am pus totul la loc.
    Nu-l incerca daca mai ai o sansa sa slabesti altfel!

- Daruind, facem lumea mai buna!

Daisypath Anniversary tickers

Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.442
    va multumesc mult pt raspuns. acum dupa 1 an si 2 luni de cand am nascut am aceeasi greutate ca dupa nastere, credti ca n-am incercat? nu ma pot tine de un regim. mi-ar fi mult mai usor sa slabesc si sa ma mentin, acum nu ma simt motivata cand vad ca tin regim si la cantar nu se vede. eu sunt si pofticioasa raaaaaaaau si daca stiu ca nu am voie pai atunci e pofta mai mare. mi le-am comandat, au sosit, de maine le iau.

cunosc 3 persoane care le-au luat si s-a vazut, au slabit enorm de mult. cica n-ar fi indicate daca sunt de dat doar 5 kg ci numai la grasane, ca mine. eu am de dat 10-20 kg

Floricica Avansata ralukut's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2008
    Postari in forum
    1.401
    Bine, hai incearca! Si eu tot din disperare incercasem. Sa dea dumnezeu sa tina efectul la tine, ca vezi ca n-ai voie sa le iei timp nelimitat.
    Succes si sa ne tii la curent cu rezultatele!

- Daruind, facem lumea mai buna!

Daisypath Anniversary tickers

Moderator Floricica Veterana andreuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    11.692
    Buna seara!Ma bag si eu ca musca in lapteAm auzit ca "Superslim "a fost retras de pe piata deoarece prezenta nereguli...Acum stiu ca a reaparut insa mi-ar fi teama sa le incerc pentru ca m-as gandi in primul rand sa nu fie din loturile cu probleme...Insa eu iau "Capsula de slabit".Totodata tin si un regim disociat, nu mananc dulciuri, fainoase si nu beau sucuri.Am inceput sa iau "Capsula de slabit" de pe 1 septembrie cand cantaream 89 kg iar acum dupa 24 de zile cantaresc 81 kg.

Lilypie Fifth Birthday tickers
    Lilypie First Birthday tickers

Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.442
    bravo andreuk, eu am citit ca ar fi cam aceleasi pastile, numai ca acestea pe care le iei tu sunt ambalate in romania. oricum nu conteaza, important e sa slabim.
    cele retrase de pe piata erau un lot cu probleme, acum se gasesc iar in farmacii, eu mi-am comandat de pe site-ul lor si sunt si mai ieftine ca in farmacie (din cate am auzit).

sa mai intri sa-mi mai spui ce si cum.

toate pastilele de slabit 'sunt' naturale 100% si cel putin astea 2 au cam aceleasi simtome.

am luat azi prima pastilutza si deja am baut 1 litru de apa

Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    11.692
    Nu stiam ca sunt cam aceeasi Marie dar cu alta palarie pastilele asteaCat despre seteeeee , peste tot am apa dupa mine.Oricum trebuie sa recunosc ca la inceput am avut destule stari neplacute de la ele.Ma simteam fara putere, lipsa totala a poftei de mancare ,insomnie...Dupa vreo saptamana mi-am revenit , nu ma mai simt lesinata dar uscaciunea gurii persista si am inteles ca e normal iar de mancat m-am invatat sa mananc putin si des.Nu simt nevoia de dulciuri desi ...daca s-ar putea tine cura de slabire cu dulciuri as fi ca un betisor.In plus cand vad ca slabesc chiar ma simt motivata sa nu ma ating de dulciuri, fainoase, sucuri si alte minunatii.

Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.442
    exact asta zic si eu. cand vad ca slabesc ma simt motivata, dar eu cand tin cure si nu dau decat cateva sute de grame nu-mi mai vine sa tin. azi am baut deja 4 l de apa si am gatul uscat :D

Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    11.692
    Ioana incearca sa tii si un regim chiar daca iei pastilutele astea!Cu atat mai mult vei observa ca slabesti.

+ Raspunde
Pagina 1 din 20
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina