Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alinagrigorescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2015
    Postari in forum
    2
    Eu am un copil de 5 ani si unul este pe drum. Pur si simplu nu pot sa fac curat in casa! De 2 luni am inceput sa apelez la firmele de curatenie. Am incercat mai multe... dar din 3 firme doar de una am fost multumita!
    Modificata de littleprincess; 19.01.2015 la 11:51:41.

Floricica Nou Venita IoanaDora's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.02.2015
    Postari in forum
    1
    Am apelat si eu la o firma de curatenie in Cluj,si chiar s-au miscat foarte rapid.De cateva ori pe an merita sa platesti o curatenie generala si in timpul asta ma mai relaxez si eu.
    Modificata de littleprincess; 06.02.2015 la 08:40:39.

Floricica Nou Venita Steluta11's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2015
    Postari in forum
    1
    2 colege de la firma la care lucrez au apelat la o firma de curatenie si au fost foarte multumite. Acum mama mea e in tratative cu ei. Oricum, sfatul meu e sa verificati ofertele mai multor firme din apropiere si sa fiti atente ce fel de oameni au, ca sa nu va treziti ca va dispar lucruri. Si inca ceva la care sa aveti grija ar fi sa ii verificati ce produse de curatat folosesc pentru ca prietenul meu a avut ghinionul sa ramana cu scaunele de birou patate dupa ce firma respectiva le-a curatat cu niste solutii numai de ei stiute. Bineinteles, majoritatea firmelor de curatenie nu va despagubesc in situatii dinastea.
    Modificata de littleprincess; 06.04.2015 la 16:07:34.

Floricica Nou Venita zera's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2015
    Postari in forum
    1
    noi lucram cu o firma de curatenie care au niste servicii extraordinare. Recomand
    Modificata de littleprincess; 15.04.2015 la 10:47:29.

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!