Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 9 din 9
Prima paginaPrima pagina ... 3 4 5 6 7 8 9
    Floricica Nou Venita g.alina's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.09.2012
    Postari in forum
    4
    De baut s-a apucat din cauza anturajului pe care a inceput de ceva vreme sa il lase deoparte,legat de telefon mi-a zis ca din cauza geloziei mele are foarte multe cliente pe care le are trecute ca si barbati deoarece nu vrea sa apara discutii intre noi.Relatia noastra intima este foarte buna,tot asta ma gandeam si eu,daca ar avea pe cineva nu ar mai avea relatii intime cu mine,daca il sun tot timpul imi raspunde la telefon,nu lipseste de acasa,pe copil il iubeste enorm.

Banned Floricica Nou Venita mamidefundite's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2013
    Postari in forum
    37
    Citat Postat de g.alina Vezi mesajul
    De baut s-a apucat din cauza anturajului pe care a inceput de ceva vreme sa il lase deoparte,legat de telefon mi-a zis ca din cauza geloziei mele are foarte multe cliente pe care le are trecute ca si barbati deoarece nu vrea sa apara discutii intre noi.Relatia noastra intima este foarte buna,tot asta ma gandeam si eu,daca ar avea pe cineva nu ar mai avea relatii intime cu mine,daca il sun tot timpul imi raspunde la telefon,nu lipseste de acasa,pe copil il iubeste enorm.
    E posibil sa fie asa cum a zis el sau nu. Lasa si tu geloziile deoparte daca ai incredere in el. Nu ajuta chiar deloc sa fii gelos/oasa in relatia de cuplu.

Floricica Debutanta sadia's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.12.2012
    Postari in forum
    609
    Detectivi=gelozie exagerata.Nu,nu ai nevoie de detectivi,comunicarea face totul.Roaga-l sa fie sincer,si sa recunoasca daca are pe cineva.
    Lasa gelozia si telefoanele,eu nici nu ating telefonul lu barbatimiu,nici el pe al meu.
    Si-a schimbat tel si am observat dupa o saptamana.
    Cand e sa se intample se intampla fara sa il inbteroghezi tu sau cu tot cu noptile tale nedormite ......comunicarea vindeca aproape tot,vorbiti,discutati mult,mult.
    Eu asa vad pb la tine in casnicie:comunicarea.

Floricica Nou Venita g.alina's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.09.2012
    Postari in forum
    4
    L-am rugat din suflet sa imi spuna daca are pe cineva dar el zice ca nu are,e foarte greu,incerc sa imi ocup timpul cu altceva si sa nu ma gandesc la prostii dar faptul ca nu recunoaste ca l-a sunat o tipa(care lucreaza unde mananca el la amiaza) si o tine pe al lui ca e de fapt un client cand eu am sunat la acel numar si am aflat ca e tipa si ca lucreaza la acel restaurant unde el mananca ma roade,ma termina.Sambata veneam de la cumparaturi cand i-a sunat telefonul si cand a inchis am vazut ca scria Andrei,am sunat de pe numarul meu si era tot vocea tipei respective cand i-am zis ca am sunat-o si a raspuns o tipa tot pe a lui a tinut-o si mi-a zis sa sun inapoi si sa pun pe speaker dar era inchis,aceste lucruri nu se leaga si astea ma termina.

+ Raspunde
Pagina 9 din 9
Prima paginaPrima pagina ... 3 4 5 6 7 8 9
OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!