Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata cojocari ruxandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.05.2009
    Postari in forum
    1.320

Idee Cura de slabire de la dr. Ionut Morar

buna mamici!vreau si eu pareri despre cura de slabire de la doctorul ionut morar pentru 21 zile,astept pareri.
    Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickersMateo-ViorelYanis-David
    Mamica de ingeras

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398
    Parerea mea sincera e sa nu tii nici o cura de slabire asa..dupa ureche!Mergi mai bine la un medic nutritionist, care iti va evalua starea de sanatate si iti va recomanda regimul potrivit.

Membru inregistrat la
    13.05.2009
    Postari in forum
    1.320
    eu nu vreau sa slabesc foarte mult in jur de 5 kg.am 155 si 54 de kg de aceea ma gindeam ca asa va fi mai usor sa scap de ele,deja leam procurat acum ramine sa vedem si efectul lor.va pup
    Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickersMateo-ViorelYanis-David
    Mamica de ingeras

Membru inregistrat la
    13.05.2009
    Postari in forum
    1.320
    nu mau ajutat cu nimik,nici nu am slabit nici nu mam ingrasat.citeodata dupa ce le iau am o senzatie de foame de as minca intreg frigiderul,si daca maninc incep sa ma simt rau.nu mam cintarit dar am aceeasi circumferinta a taliei.tot mai usor slabesti cu foamea.
    Mamica de ingeras

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!