Citat Postat de cojocari ruxandra Vezi mesajul
Saru mana Ioana de intrebare,este vizibil mai bine,eu am o vorba timpul vindeca orice rana dar nu te face sa uiti,maine ii facem pomana,iar apoi ne pregatim de botezul lui bebe si avem un drum luung de parcurs cu masina si sper ca bebe sa fie cuminte si sa faca fata cu brio,am atatea emotii abia astept sa fie si el crestin si in acelasi timp sunt foarte stresata,plus ca bebe nu sta un minut jos sau in scaunelul lui vrea toata ziua doar in brate si nu sta la nimeni doar la mine,noapte nici nu mai spun minim 6 treziri pe noapte am slabit 9 kg fara regim.

Tu ce faci?cum te simti?Burtica ce face?Cum a fost la prima ecografie?
Princess te asteptam sa ne spui cum a fost in vacanta?
Waw...9 kg.... :D sper sa zic si eu asta dupa nastere....
Eu sunt super happy iti dai seama... am greturi in fiecare zi dar ii multumesc la Dumnezeu deoarece am citit ca daca ai greturi inseamna ca nivelul de hormoni e mare si bebe se dezvolta ok....:) am fost la analize, mi-au iesit bine toate, marti merg iar la eco deoarece la prima eco aveam 5 sapt si nu am auzit activitatea cardiaca dar marti deja o sa pot sa aud inimioara <3
Sper sa reziste cu bine bebelusul maine la drum scumpu de el..cred ca e asa dragut si sper ca sotul tau sa ramana pe calea asta si sa isi revina cat mai curand complet (in masura in care putem sa zicem complet, macar sa ii fie alinata durerea)...
In rest, una alta deoarece noi in 2 august avem nunta.. da nu ma stresez cu asta, am avut mici neplaceri, unele dezamagiri de la oameni dar ma bucur, Dumnezeu ma fereste de oamenii care nu merita nici macar atentia noastra asa ca e ok :)..
Noapte buna sa ai si drum bun maine! Sa aveti o zi usoara si sa treaca cu bine!