Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata blue65's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2006
    Postari in forum
    2.061

Castigatori concursuri

Sunt membra a comunitatii de peste 5 ani si de fiecare data cand am avut sansa de a castiga ceva, nu am avut cui si unde sa multumesc, asa ca, m-am gandit sa deschid acest topic; in caz ca este undeva subiectul si a fost trecut de mine cu vederea, rog adminului stergelea celui postat de mine acum.
    Due Date

Due Date

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398
    Foarte frumos din partea ta:) Cred ca ar trebui sa ne aratam cu totii multumirea si aprecierea!

Membru inregistrat la
    13.10.2006
    Postari in forum
    2.061
    Asa este, invit toate mamicile sa posteze aici multumirile si/sau parerea despre produsele/serviciile de care au beneficiat; anul acesta am primit cu mareemotie lumanarea pentru botezul fetitei noastre Dalia, de la Lumanarese-o lumanare superba, am sa postez o poza cand voi reusi; am primit un colet cu servetele umede si scutecele Pampers, de la GR Estetica am primit un buretel de baie, comprese pentru sani si centura pentru burtica, ce mi-au fost foarte utile pe perioada sarcinii si imi sunt si acum, iar pe copilul.ro am aflat de campania de incurajare a practicarii tenisului si mi-am inscris baietelul la o lectie gratis(pentru a il testa, sa vad daca ii place sau nu)-rezultatul a fost de milioane "mama, dar nu mai stam?", pe langa bucuria copilului de a juca tenis, a fost si rasplatit cu cadouri :)
    Due Date

Due Date

Membru inregistrat la
    13.10.2006
    Postari in forum
    2.061
    Am primit azi cadoul cu: carticica, figurina Ben 10 si portofel; multumim, copilul.ro si sponsorului!

Ce apreciez foarte mult e faptul ca intotdeauna premiile sunt trimise prin curier si intr-un timp foarte scurt! Felicitari!!
    Due Date

Due Date

Floricica Nou Venita izabellab's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2012
    Postari in forum
    167
    Si eu am castigat!!! Am primit o carte foarte frumoasa cu Neinfricata. Multumesc din suflet! Cartile sunt pasiunea noastra. Desi suntem mici, ne plac povestile si le citim seara de seara, inainte de culcare, iar ziua le repovestim in varianta proprie si mega-amuzanta :)

Floricica Avansata cojocari ruxandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.05.2009
    Postari in forum
    1.320
    Copilul.ro si Joliemaman.ro m-au premiat cu o rochita superba pentru gravidute,va multumesc.Este superba rochita si am sa o port cu mult drag.
    Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickersMateo-ViorelYanis-David
    Mamica de ingeras

Membru inregistrat la
    13.10.2006
    Postari in forum
    2.061
    Multumesc, copilul.ro pentru pachetul surpriza!
    Due Date

Due Date

Floricica Nou Venita anacrisa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2011
    Postari in forum
    6
    si eu am castigat pe acest site de trei ori asa ca multumesc din suflet siteului copilul.ro si sponsorilor! :)

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!