Like Tree4Likes
  • 2 Post By Hayeti
  • 1 Post By cryssa
  • 1 Post By helleborerose

Amintiri despre...vremuri mai bune

Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta Hayeti's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    1.068

Amintiri despre...vremuri mai bune

Bine va regasesc, mamici de pitici,

Dupa o lunga perioada in care doar am mai aruncat din cand in cand cate un ochi pe forum, am intrat astazi incercand sa vad daca mai regasesc pe cineva....si am ramas dezamagita...cat de putine subiecte active ....

Acum trei ani pe vremea asta, casuta noastra de pe forum incepuse deja sa isi primeasca noi veniti pe lume, iar de la o zi la alta uneori nu apucam sa ma pun la curent cu zecile de pagini care se scrisesera de la ultima mea logare. Devenisem chiar dependenta ...luam tot timpul pulsul casutei, asteptam cu nerabdare raspunsuri la intrebari, sau pur si simplu sa povestesc cum s-a mai scurs o zi din viata mea de viitoare mamica...si ulterior...ce "minunatii" mai facea micul terorist...

Aseara am revazut niste fotografii de anul trecut de la petrecerea de Craciun...si ma gandeam ca...anul acesta...oare cine va mai fi invitat? Casutele au ramas pustii....Ma uitam la topicul cu "atunci vs. acum"...cate de putine mamici au ramas....

Sper ca sunteti bine...ca piticutii au crescut frumosi si sanatosi, ca voi sunteti fericite si implinite...Poate mai intrati din cand in cand macar...sa mai povestim....
    supermami and teodoraioana like this.
    Lilypie Third Birthday tickers
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    NAMASTE! I honour the place in you in which the entire Universe resides. I honour the place in you which is of LOVE, of TRUTH, of LIGHT and PEACE. When you are in that place in you and I am in that place in me, WE ARE ONE.

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Daaa asa este si eu de cand am nascut in ianuarie si de cand am 2 fete ,facultatea,scoala cu cea mare,servici imi este asa greu sa mai intru sa vad ce se mai intampla...si chiar imi pare rau ca eram foarte multe active insa probabil ca fiecare are greutati sau sunt foarte ocupate pt a mai intra aici,insa sunt sigura ca ele sunt undeva acolo si mai arunca cate un "ochi" ca si noi .Dar pacat ca nu mai suntem cum eram insa si vremurile sunt altele din pacate iar ziua parca s-a scurtat si nu mai ai timp de nimic((((...eu din fericire sunt ok cu bebelusa am tras si inca trag cu anumite problemute insa este o minune ca o am langa mine iar Rebeca este extrem de fericita ca are "fratioara" mult dorita..te pupic
    teodoraioana likes this.

Baby Birthday Ticker Ticker

Daruind, facem lumea mai buna

Floricica Veterana helleborerose's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2008
    Postari in forum
    10.698
    Eu intru des pe aici si sunt activa la topicul meu Copiii de aprilie -mai. Anul asta a fost o petrecere grozava de Craciun, dar chiar m-am uitat dupa tine, Hayeti. Ce sa mai zic, eu sunt de 6 ani membra a acestui forum si chiar mi-a placut, mereu am gasit motive de revenire. Nu e suficient doar "sa arunci un ochi" si sa te declari dezamagita ca altii nu scriu nimic, eu zic ca daca tu iti faci simtita prezanta atunci sigur vei avea un feed back. Cam asa funtioneaza. In rest, mult noroc si sarbatori fericite tuturor!
    Sonia5 likes this.
    Lilypie Fourth Birthday tickers

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!