Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ramona1981's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.06.2009
    Postari in forum
    1
    buna mamici..a auzit cineva de dr pediatru dima stefanescu,cabinet medical prin centru ,peste drum de mercur?as vrea mai multe pareri...multumesc mult

Floricica Cu Vechime serena2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.11.2009
    Postari in forum
    5.485
    Buna fetelor, noi suntem inscrisi la medicul de fam. Neacsu Ioana, deosebita, recomand, are caninet langa SUCPI. Este si pediatra.
    Alessia si Serena, printesele mele

Alessia 10. 08.2005

Serena 28.10.2008Mommy Graphics

Floricica Cu Vechime serena2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.11.2009
    Postari in forum
    5.485
    Buna, cred ca policlinica dr. Camen face prin CAS, dar cu programari din timp. Dar nu se merita sa astepti dupa CAS...iar daca gasesti un ecograf care sa faca prin CAS, gandeste-te ca nu e bun...de pomana te duci, cel mai bun ecograf din Craiova e la Camen. Super scump, dar bun
    Alessia si Serena, printesele mele

Alessia 10. 08.2005

Serena 28.10.2008Mommy Graphics

Floricica Nou Venita georgetap's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.01.2008
    Postari in forum
    3
    Buna fetelor intervin si eu in discutia voastra (ce e drept cam tarziu) dar trebuie neaparat sa-l mentionez pe domnul Dr. Diaconu Radu de la Spitalul de copii de langa Parcul Romanescu. Este un medic de nota 10. Ca medic de familie inca nu am o persoana pe care o pot recomanda. Multa sanatate!

Floricica Nou Venita ramiyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.02.2010
    Postari in forum
    1
    Cum se numeste d-na dr.?

Floricica Nou Venita mihaela.florentina's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.03.2010
    Postari in forum
    5
    la spitalul 1 un medic pediatru foarte bun este si doamna doctor VILCEA LIDIA nu are cabinet in oras o gasesti doar in spital ,iar ca medic de familie doamna dumitru vica este un medic foarte bun dar are foarte multi pacienti si intotdeauna trebuie sa stai mult la coada iar cei mici isi pierd rabdarea (este medicul meu de aproape 10 ani )

Moderator Floricica Cu Vechime denyy10's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.773
    buna!fetita mea este cam bolnavioara,duminica dimineata am ajuns cu ea la urgenta,varsaturi,diaree,febra...am fost trimise de la spitalul de urgenta la spitalul 3...nu recomand nimanui sa ajunga acolo,personalul lasa de dorit,avea febra fiind internata si au venit dupa 3 ore la salon sa vada fata si sa-i administreze un algocalmin,am batut drumul salon-cabinetul asistentelor de mi sa urat...am stat internate pana marti cand am cerut externarea,i sa facut doar ampicilina si acel agocalmin...pt diaree nimic, o tratam eu in spital dupa cum stiam eu,cu medicamente cumparate de mine,dr.SURUGIU a intrat de 2 ori in salon,foarte aroganta,ultima oara decat a intrebat cum se simte din usa...am crezut ca vad negru in fata ochilor,fata facea diaree (apa)dupa fiecare masa...asa ca am luat-o acasa pe semnatura...MI-A FOST RECOMANDAT DR.STANESCU DE LA SPITALULDE PEDIATRIE DE LANGA PARC,SE VB.FRUMOS DE EA...
    ALEXIA SOPHIA

Lilypie First Birthday tickers

ANDREEA RIHANNA

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Baietelul meu plecat printre ingeri...somn dulce iubitul meu

Floricica Nou Venita Maryna22's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.01.2011
    Postari in forum
    4

Rusinos

Citat Postat de camelia2008 Vezi mesajul
    Domul doctor Talal, are cabinetul In fata Primariei,English Parc, o sa fi super incantata,dar sa iti face programare pentru ca este super aglomerat,deoarece este foarte bun.
    salut camelia,as dori sa dai mai multe info despre doct talal!!cum ar fi un nr de tel de la cabinet.mersi mult

Membru inregistrat la
    10.01.2011
    Postari in forum
    4
    salutare tuturor mamicilor!!am o fetita de 2 ani si 2 luni,anul acesta am fost internata cu ea de 3ori cu rosu in gatut din cauza incompetentei medicului de familie,nu vreau da dau nume,nu a fost capabila sa vada ca are rosu in gat si asa am ajuns la urgenta de fiecare data,iar in spital am dat peste fel si fel de medici,in fine ,ce vreau io sa va zic este ca si in spitalele mari sunt medici care iau banii degeaba,in urgenta mi-au zis de multe ori "nu are copilul nimic"si am fost de3 ori internata anul trecut,ultima data a facut puroi in gatut de la un medicament dat de medicul de fam,m-am dus la urgenta chiar vineri inainte de craciun si medicul de la urgente mi-a zis ca face febra de la dintisori sau ca o sa faca o viroza respiratorie nicidecum ca ar avea puroi in gatut,sambata de craciun a facut fata febra aproape 40,am ajuns din nou la urgenta si am gasit o dr draguta,comunicativa,care cand a vazut ce are fata mea in gat s-a speriat,logic am ramas internate,si a facut numai penicilina,acum ma pregatesc sa merg la medicul pediatru talal(am auzit ca este foarte bun)pt un control de rutina,asa ca va doresc multa sanatate la bebei,ciao!!!!

Membru inregistrat la
    10.01.2011
    Postari in forum
    4
    doctorul talal,are cabinetul pe langa casa alba,nr de tel 0251419920,tocmai mi-am facut programare:)

Floricica Debutanta adrianavintila's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.06.2009
    Postari in forum
    600
    Buna! la Talal nu am fost...am auzit ca e dr bun...eu merg cu fetele la dr. Vilcea Lidia