Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta criss30's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    680
    buna mamicii doresc sa cunosc si eu un medic pediatru bun in craiova,deoarece vreau sa schimb copilul si nimenii nu poate sa ma indrume pe acelasi motiv ca al meu ...ca nu sunt buni,oare asa sa fie?sa nu gasesti in craiova un pediatru bun....

astept opinii sa putem discuta
    Lilypie Kids birthday PicLilypie Kids birthday Ticker

Floricica Nou Venita lauritania's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.08.2008
    Postari in forum
    2
    Buna, criss
    Si eu m-am confruntat cu aceeasi problema. Am schimbat cam 5 medici pana acum, si mai in varsta pe motiv ca au experienta mai multa, si mai tineri pe motiv ca au tot interesul sa se afirme si sa faca o figura buna.
    Vreau sa-ti marturisesc ca am fost foarte dezamagita de cei in varsta, cel putin de cei cu care am intrat eu in contact.
    Momentan am un medic pediatru de 33 de ani, care lucreaza in spitalul nr 1. Este foarte cumsecade, este impotriva antibioticelor, este foarte deschisa si cooperanta, pot sa apelez la ea oricand si am fost foarte multumita de schemele de tratament pe care mi le-a dat cand puiul meu a fost bolnav
    Daca vrei sa vorbim mai multe, si vrei detalii, te rog sa scrii pe forum, si de ce nu, sa discutam si pe mess.
    Astept un semn de la tine

Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    680
    buna laura,scuze ca nu am scris pana acum,dar acum am citit msj.tau,ma plictisisem sa tot caut un raspuns si nimeni nu scria,sper sa nu fie tarziu si sa citesti acest msj.caci chiar doresc sa vb.nu stiu cum pot da de tine....
    daca cumva vezi acest msj.te rog intra la mamicii din craiova,acolo intru des si pot vedea msj.tau,ok?
    te pup

Floricica Nou Venita camelia2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.11.2008
    Postari in forum
    3
    Domul doctor Talal, are cabinetul In fata Primariei,English Parc, o sa fi super incantata,dar sa iti face programare pentru ca este super aglomerat,deoarece este foarte bun.

Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    680
    multumesc camelia .o sa tin cont dar ma interesa ca medic de familie,oricum o sa tin cont si de opinia ta.

Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    680
    multumesc camelia .o sa tin cont dar ma interesa ca medic de familie,oricum o sa tin cont si de opinia ta.

Floricica Nou Venita camelia2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.11.2008
    Postari in forum
    3
    daca vrei doctor de familie/pediatru iti recomand pe doamna dumitru vica ,are cabinetul langa prima medica pe calea bucuresti,in spatele florilor. este foarte buna,face si vizite la domiciliu.

Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    680
    buna camelia ,iti multumesc de informatie,cred ca am mai auzit de dansa,tu esti de mult la ea?esti multumita?asi dori mai multe inf.despre ea daca tot vreau sa ma mut...mai vb
    te pup

Floricica Nou Venita oanaalbu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2009
    Postari in forum
    2
    Tot in aceslasi cabinet isi desfasoara activitatea si doamna doctor Delureanu Roxana, medic de familie de care eu sunt foarte multumita, mai ales ca am mai avut doua tentative esuate in ceea ce priveste medicul de familie. Iar in ceea ce priveste un medic pediatru bun, o recomand pe doamna doctor Mihaela Craitan, care are cabinet la Policlinica Brancusi.
    pupici la toata lumea!

Floricica Senior nicolii's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    4.096
    buna fetelor.daca tot vb de medici de familie eu am pe d-na doctoctor mesina bodoran mihaela.este un super om si nu o cunosc decalt de cateva luni.a avut copilul temperetura si am sunat-o si la sf saptamani ca nu mai avea program la cabinet si vb tot timpul frumos chiar insista sa o mai sun sa-i sp ce face copilul ea era racita si nu a mai venit acasa la noi de frica sa nu ia si bb raceala.are cab pe severinului si v-o recomand cu placere.
    acum va rog sa-mi sp si mie un medic pediatru de aici din craiova de care voi sunteti multumite pt ca noi nu ne-am hotarat la care sa ramanem.
    o cunoaste cineva pe dr buceac?
    multa sanatate...va pup

Floricica Nou Venita alinaoana's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    79
    Imi puteti spune, va rog, un medic pediatru care are ecograf, ca trebuie sa-i fac lui bebe ecografie abdominala si la policlinicile particulare nu fac prin CAS la copii
    Multumesc alticipat!-