Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mihaono's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2012
    Postari in forum
    136
    Si eu o iau cu mine in bucatarie si mai apuc sa fac cate ceva, dar se plictiseste repede.Pana acum statea in carucior sau in scaunul de papat dar acum se ridica in picioruse si vrea sa se dea jos.Si atunci grija e mai mare sa nu cada sa se loveasca

Floricica Avansata angeilita's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.08.2009
    Postari in forum
    2.176
    Nu e nimic anormal..eu am un baietel de un an jumate si e lipiit de mine...si daca merg la baie e dupa mine..Ideea e ca Denis inainte statea la toata lumea...acum nuuu...s-a schimbat total...mama mama si atat...dar eu sunt mandra intr-un fel de asta...cu toate k ma epuizeaza la un moment dat....si cand plec de acasa si ma vede vaiii cat plange mititelul,apoi cand vin acasa nu ma mai lasa deloc ..trebuie sa stau numai cu el..se teme sa nu plec iarasi...Dar pana la urma mama e mama si e normal sa fie atasati de noi...si in conditiile in care sta aproape numai cu mine,banuiesc k e normal sa faca asa...
     Baby Birthday Ticker Ticker
    Lilypie First Birthday tickers

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!