Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita lory85's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.06.2011
    Postari in forum
    2

Dr.eroare medicala

Buna mamici si viitoare mamici va rog sa luati seama la mesajul meu aveti grija si feritiva de d-tor haiduc ioan.eu eram o viitoare mamica dar ingerasul meu nu mai e.anuntati si voi la randul vostru alte mamici si viitoare mamici va rog din suflet
    Modificata de lory85; 20.06.2011 la 19:41:13.

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.679
    Draga lory85,

Ce s-a intamplat cu copilasul tau? Ai pierdut sarcina sau l-ai pierdut dupa nastere? Cum este implicat dr. Haiduc Ioan? Care este exact povestea ta si a bebelusului tau? Ce s-a intamplat? Da-ne mai multe detalii.

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    imi pare rau pt pierderea ta,sa iti dea dumnezeu alt bebe de care sa te bucuri,dar sa stii ca faci o acuzatie cam grava.sunt alte femei gravide care poate urmeaza sa nasca cu dansul,si sa nu le sperii degeaba.ce sa intamplat?
    Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Floricica Nou Venita lory85's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.06.2011
    Postari in forum
    2
    nu am fost luata in seama suficiet la fiecare schimbare care a aparut in timp cand spuneam.

Floricica Nou Venita AyanaMariaNesibe's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.06.2011
    Postari in forum
    113
    Nu am inteles.Ai pierdut bebele in timpul sarcinii sau la nastere? Carea a fost explicatia medicala care ti s-a dat?

Floricica Avansata hande's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    1.595
    Citat Postat de lory85 Vezi mesajul
    nu am fost luata in seama suficiet la fiecare schimbare care a aparut in timp cand spuneam.
    Aduci niste acuzatii foarte grave unui cadru medical.La fel cum spunea si altcineva mai sus,poate mai sunt si alte mamici care vor naste cu el,asa ca ori o lasi balta,ori spune-ti povestea in totalitate,sa stie lumea de ce sa se fereasca.
    - Daruind, facem lumea mai buna!

Lilypie Fifth Birthday tickers
    There are 5 things in life you cannot recover: A stone after it's thrown. A word after it is said. An occasion after it's missed. The time after it's gone. A person after they die.
    Life is short. Break the rules. Forgive quickly.Love truly. Laugh uncontrollably. And never regret anything that made you smile!

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!